in

Kürk Rengine Göre Kedi İsimleri

Kedi sahiplendikten sonra en önemli işlerden biri de kedinize isim bulmak. Ona yaşamı boyunca nasıl sesleneceğinizi seçmek oldukça zor. Bu zor durumu bir nebze kolaylaştırmak için, kedinizin kürk rengine göre seçebileceğiniz isimleri sizin için derledik.

Kedinize isim bulmak konusunda zorluk yaşıyor musunuz? Bir kedi sahiplendikten sonra en önemli işlerden biridir birlikte bir ömür yaşayacağınız kedinize isim bulmak. Ona nasıl sesleneceğiniz, kedinizle kuracağınız iletişimde çok önemli. Kedinize isim seçerken birçok unsuru göz önünde bulundurabilirsiniz. Kedinize cinsiyeti, karakteri, ya da kürk rengine göre isim seçebilirsiniz. Bu içerikte kedinizin kürk rengine göre seçebileceğiniz isimleri derledik.

Kürk Rengine Göre Kedi İsimleri 2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Sarman Kediler için İsim Önerileri

Sarman kedilerin bazıları daha sarı bazıları ise turuncuya yakın renktedir. Portakal, Limon, Bal Sarı, Karamel, Sonbahar, Havuç, Balkabağı, Güneş, Jerbera, Günebaka, Dolunay, Tarçın, Ginger isimler Sarman kedilere koyulabilecek isimler arasındadır.

Siyah Tüylü Kediler için İsim Önerileri

Siyak kedilere rengine göre isim belirlemek oldukça kolaydır. Zeytin, Kara, Karam, Esmer, Negro,  Gece, Kömür  gibi ismler siyah kedilerin büyük bir bölümünde görülür.

Kürk Rengine Göre Kedi İsimleri 1

Beyaz Tüylü Kediler için İsim Önerileri

Beyaz renkli bir kedi sahiplendeyseniz isim seçeneğiniz bolca mevcut. Beyaz, Peynir, Sütlaç, Kaymak, Bulut, Süt, Pamuk, Hamur, Salep

Gri Tüylü Kediler için İsim Önerileri

Gri tüylü kedi denince akla gelen ilk isim tabi ki de Duman. Füme, Çimento, Beton vb isimler gri  kedi isimlerinden bazıları. Bizce, gri kedinizin ismini kürküne göre seçmeseniz daha iyi olur ?

Kedi İsimleri

Bir cevap yazın

Avatar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dünya Okuma Gününde Hayvan Barınağında Kitap Okuyan Gençleröç

‘Dünya Okuma Günü’nde Hayvan Barınağında Kitap Okuyan Gençler

border collie photo by honeycorn d4i4hjk

En Zeki Köpek Irkları