in

Bu resimde saklanan kediyi bulabilir misin? İşte görsel zekanızı geliştiren test

İnternet ve sosyal medya dünyasında oldukça popüler olan bu kişilik testi görsel zekanızın sınırlarını zorluyor. Birçok kişiyi bakarken yoracak olan bu fotoğrafı sizler için paylaşıyoruz. Bu fotoğrafta yer alan kediyi görebiliyor musun? İşte saatlerce düşündüren kişilik testi…

Pek çok konuda ufakta olsa bilgi veren kişilik testleri vardır. Bu kişilik testi ise görsel zekanızı zorlayarak algılarınızla ilgili kendinizi keşfetmenize yardımcı oluyor.

Bu içeriğimizde sosyal medyada bulunan, pek çok kişinin bakarken yorulduğu, karakteriniz hakkında farklı detayları size aktaran ilginç bir kişilik testini paylaşacağız.

Fotoğrafta bulunan kedi tam olarak nerede? Sosyal medyada tıklanma rekorları kıran bu kişilik testinde kediyi bazı kişiler saniyede bulurken, bazıları ise hemen bulmakta zorlanıyor ve bakarken kendinden geçtiğini iddia ediyor.

Bu tarz kişilik testlerinde gözünün önünde bulunan şeylerin bile farkına varabilmek biraz konsantrasyon istiyor.

Bununla beraber hem görsel zekanız hem de algılarınız ölçülmüş oluyor.

İşte süreli düşündüren o meşhur kişilik testi…

RESİMDE SAKLANAN KEDİYİ BULUN VE AŞAĞIYA GÖZ ATIN

KEDİYİ BULAMADINIZ MI?

Eğer resimde yer alan kediyi bulamadıysanız, bazı şeyler sizin gözünüzün önünde bile olsa maalesef görmüyorsunuz. Bu sebeple daha çok dikkat etmeniz gerekiyor ve sık sık bulmaca çözmek veya puzzle yapmaya ihtiyacınız olabilir.

YOKSA KEDİ YOKMU DİYORSUNUZ?

Hani nerede kedi, burada kedi falan yo mu dediniz? O zaman sizin konsantrasyon eksikliği ve dikkat dağınıklığınız olabilir. Özellikle resimlerde ve fotoğraflarda yer alan detaylara dikkat etmiyorsunuz ve son derece ön yargılısınız.

KEDİYİ GÖRDÜNÜZ MÜ? , BU HARİKA!

Eğer resimde yer alan ve odun kütüklerinin arasında uyuyan kediyi gördüyseniz bu harika bir haber. Siz etrafınızda olup biten her şeyi herkesten önce görebilen, farkındalık seviyesi yüksek bir kişiliğe sahipsiniz. Görsel zekanız son derece kusursuz görünüyor. En küçük detaylara bile dikkat etmeniz ise harika. Aynı zamanda konsantrasyon seviyeniz de oldukça yüksek.

Çin’de gizli mezbaha: Köpekleri kaçırıp işkence ediyorlar

Eski Türkçede ilginç hayvan isimleri: Kedi ‘çetük’, kelebek ‘baybayuk’