in ,

Burcunuza Göre Sizin İçin En Mükemmel Hayvan Hangisi?

Burcunuza göre ailenizin bir parçası olmasını düşünebileceğiniz evcil hayvan türleri hakkında birkaç öneri…

Hayatınıza yeni bir dost dahil etmek istiyorsunuz ama en iyi vakit geçirebileceğiniz hayvanın hangisi olduğunu seçmekte zorlanıyor musunuz? Bu kararsızlığınızı en aza indirgemede burcunuzun size yardımcı olacağını söylesek? Tabii ki hayvan sevgisine sahip insanlar hayvan türü seçmemeli, her hayvanı sevmeli. Fakat, burcunuz size sadece daha kaliteli vakit geçirmenizi sağlayabilecek evcil hayvanınızı seçme konusunda yardımcı olabilir.

Burcunuza Gore Sizin Icin En Mukemmel Hayvan Hangisi15

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Hayatta her şey bir uyum içerisindedir. Her canlı ve nesne ile enerji akışına sahip canlılarız. Bunlarda burçlarımızın etkisi oldukça yüksektir. Her burç benzersiz ve özeldir. Astrolog uzmanlara göre, ailenize dahil edeceğiniz evcil hayvanınıza burcunuzdan destek alarak karar verebilirsiniz. İşte burcunuza göre en iyi anlaşabileceğiniz ve besleyebileceğiniz minik dostlar:

Koç Burcu ( 21 Mart – 20 Nisan)

Bu burçtaki insanlar doğaları gereği maceracı ve spontanedir. Dışarıda kalmayı severler ve onlara her yerde mutlu bir şekilde eşlik edebilecek bir arkadaşa ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle, enerji seviyeleri eşleşeceğinden ve ikili birlikte maceralara atılabileceğinden, bir köpek yavrusu sahiplenmek Koç için iyi bir fikir olacaktır.

Burcunuza Gore Sizin Icin En Mukemmel Hayvan Hangisi

Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs)

Boğaların sabırlı ve doğası gereği biraz tembel oldukları bilinir. Pazar sabahları ayaklarınızın dibinde tembellik eden tatlı, tüylü bir köpek sizin için ideal bir evcil hayvan olacaktır.

Burcunuza Gore Sizin Icin En Mukemmel Hayvan Hangisi16 1

İkizler Burcu (22 Mayıs – 22 Haziran)

İkizler doğası gereği oldukça konuşkandır ve onlarla sohbet edebilecek bir evcil hayvana ihtiyaç duyar. İşte bu yüzden bir papağan, İkizler için mükemmel bir evcil hayvan olabilir çünkü zeki, ilginç ve hatta konuşabilirler.

Burcunuza Gore Sizin Icin En Mukemmel Hayvan Hangisi2

Yengeç Burcu (22 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeçler doğası gereği duygusaldır ve genellikle bir güvenlik duygusu ararlar. Belki bir köpek, tercihen bir Labrador veya bir Golden Retriever, onların mükemmel yoldaşları olabilir. Sadık, sevecen ve asla yanlarından ayrılmaz.

Burcunuza Gore Sizin Icin En Mukemmel Hayvan Hangisi3

Aslan Burcu ( 23 Temmuz – 22 Ağustos)

Aslanlar ilgi odağı olmayı severler ve bu ilgiden hoşlanan bir evcil hayvana da ihtiyaç duyarlar. Bir kedi onlar için iyi bir seçenek olabilir, çünkü kediler başkalarının dikkatini çekmekte iyidir ve kendi dünyalarında meşgul oldukları için sahiplerini fazla rahatsız etmezler.

Burcunuza Gore Sizin Icin En Mukemmel Hayvan Hangisi5

Başak Burcu (23 Ağustos – 23 Eylül)

Başaklar etraflarındaki her şeyi düzenli ve temiz tutmayı severler. Bu burçtaki insanlar, hijyen ve temizlik konusunda kendilerini sürekli endişelendiren bir evcil hayvan beslemekten hoşlanmayabilirler. Belki bir balık onlar için harika bir evcil hayvan olabilir.

Burcunuza Gore Sizin Icin En Mukemmel Hayvan Hangisi6

Terazi Burcu (23 Eylül – 23 Ekim )

Bu burcun insanları evde huzur ve uyumu severler. Her şeyde denge aradığınız ve doğal olarak güzelliğe ilgi duyduğunuz için, nazik bir Cavalier King Charles Spaniel ya da Siyam Kedisi sizin için ideal bir evcil hayvanı olacaktır.

Burcunuza Gore Sizin Icin En Mukemmel Hayvan Hangisi18

Akrep ( 23 Ekim – 21 Kasım)

Akrepler doğası gereği duygusal, yoğun ve gizemlidir. Onlar için benzer özelliklere sahip bir kediden daha iyi bir evcil hayvan ne olabilir? Etrafta bir kediye sahip olmak, kendilerini olumlu hissetmelerine yardımcı olur.

Burcunuza Gore Sizin Icin En Mukemmel Hayvan Hangisi8

Yay Burcu (22 Kasım – 21 Aralık)

Yaylar eğlenceyi seven ve kolay giden insanlardır. Macerayı severler ve bir köpek onların yaşam tarzları için harika bir eşleşme olacaktır. Uzun yolculuklara, trekkinglere gidebilir veya birlikte yeni yerler keşfedebilirler.

Burcunuza Gore Sizin Icin En Mukemmel Hayvan Hangisi9

Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak)

Oğlaklar işkoliktir ve profesyonel yaşamlarını daha fazla tercih etme eğilimindedir. Bir evcil hayvanı yalnızca, evcil hayvana uygun zamanı verebileceklerinden ve ihtiyaçlarını karşılayabileceklerinden emin olduklarında sahiplenmelidirler. Güzelliği, bağımsızlığı ve iyi itibarı ile bir İran kedisi en iyi tüylü arkadaşınız olabilir.

Burcunuza Gore Sizin Icin En Mukemmel Hayvan Hangisi19

Kova Burcu (22 Ocak – 19 Şubat)

Kovalar eksantrik zevkleriyle tanınırlar. Zeki ve herkesin dikkatini çeken bir evcil hayvan isterler. Belki bir kuş onlar için ideal evcil hayvan olabilir; akıllı, zeki ve benzersizler.

Burcunuza Gore Sizin Icin En Mukemmel Hayvan Hangisi11

Balık Burcu (20 Şubat – 20 Mart)

Balıklar duygusal ve sevecen insanlardır ve onları sevebilecek bir evcil hayvana ihtiyaç duyarlar. Bir köpekte, duygularını anlayabilecek ve kendilerini kötü hissettiklerinde onları kucaklayabilecek bir arkadaş bulabilirler.

Burcunuza Gore Sizin Icin En Mukemmel Hayvan Hangisi12

Kaynak: timesofindia.indiatimes.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kent Merkezine Inen Tilki Bir Isletmede Mahsur Kaldi

Kent Merkezine İnen Tilki Bir İşletmede Mahsur Kaldı

Daha Once Besledikleri Kedileri Asilan Genc Kadin ve Arkadasina Ucuncu Sok

Daha Önce Besledikleri Kedileri Asılan Genç Kadın ve Arkadaşına Üçüncü Şok