in ,

Kedi Dünyasının En Akıllıları Smokin Kediler Hakkında 5 Şaşırtıcı Bilgi

Kedi dostlarımızın, hepsi birbirinden akıllıdır ancak içlerinden biri bu zekasını bizlere çok daha fazla belli eder: Smokin kediler

Smokin Kediler Hakkında 5 Şaşırtıcı Bilgi

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Her kedi akıllı ve güzeldir ancak çevrenizde smokin kedilerle yaşayan bir dostunuz varsa “İnsan gibi akıllı” tanımını duyma olasılığınız çok yüksek. Çünkü doğuştan kostümlü bu dostlarımız, diğer kedilerden çok daha akıllı. Siyah beyaz tüyleri, anlamları bakışları ile bizi kendine hayran bırakan smokin dostlarımız oldukça ilginç özelliklere sahip.

Smokin Kediler Hakkında 5 Şaşırtıcı Bilgi

1-İnanılmaz Zekalarıya Smokin Kediler

Smokin kediler yapılan araştırmalara göre diğer kedilerden ortalama olarak tam 200 kat daha zekiler. Aslında bunun ispatına bile gerek yok, eğer bir smokin kedi ile yaşıyorsanız onun ne kadar akıllı olduğunu her hareketinden fark edebilirsiniz.

Smokin Kediler Hakkında 5 Şaşırtıcı Bilgi

2- Smokin Kedilerin Muhteşem Gören Gözleri

Smokin kediler gözlerini diğer kedilerden %24 daha fazla açabiliyorlar ve bu sayede diğer kedilerden çok daha iyi görüyor. Ve smokin dostlarımızın çoğu gözleri açık olarak doğuyorlar.

Smokin Kediler Hakkında 5 Şaşırtıcı Bilgi

3- Smokin Kedilerin Çok şanslı olması

Smokin kediler aynı zamanda dünyanın en şanslı kedileri. Yapılan istatistikler bu kediler ile birlikte yaşayanların da çok şanslı olduğunu ortaya koymuş. Hatta dünyada en yüksek miras bırakılan hayvan unvanı da bir Smokin kedi olan Sparky’de.  Bu smokinli kediye kalan miras tam 6,5 milyon dolar!

Smokin Kediler Hakkında 5 Şaşırtıcı Bilgi

4- Smokin Kedilerin Dahilerin Dostu Olması

Müzik dehası Beethoven, İngiliz edebiyatının gelmiş geçmiş en önemli ismi William Shakespeare ve yer çekimini bulan bilim insanı Isaac Newton’da smokin kedi ile yaşayan dâhilerden.

Smokin Kediler Hakkında 5 Şaşırtıcı Bilgi

5- Smokin Kedinin Dünyayı Dolaşan İlk Kedi Olması

Dünyayı dolaşan (bilindik en eski yazılı metinlere göre) ilk kedi bir smokin kedidir. Adı Asgerd’di ve bir Viking gemisi ile yolculuk yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

köpekon

Köpeğin Boğazını Keserken Yakalanan Kadın: “Allah’ın Emridir, Kesip Yiyorum“

corlu 1

Çorlu’da Dehşet Veren Görüntü: Bir Köpeği Araca Bağlayıp Metrelerce Sürükledi