in

Burcunuza Göre Ruh Hayvanınız Hangisi?

Sizin ruh hayvanınızın hangisi olduğunu hiç merak ettiniz mi? Burcunuza göre hangi hayvanla ortak ruha sahip olduğunuz biliyor musunuz?

Astroloji, genellikle yıldızlar ve gezegenler gibi  kozmik nesnelerin insan yaşamı üzerindeki etkisinin incelenmesidir. Astroloji insanlık ile birlikte binlerce yıldır var. Atalarımız yaşamlarında, kişiliklerinin ve geleceklerinin gizli derinliklerini yazıya ve hayata dökebilmek için gökyüzünden yardım aldılar. Antik çağlardan beri hayvanların belirli bir zaman diliminde doğan tüm insanlara sembolize edildiği söylenir.

Burcunuza Gore Ruh Hayvaniniz Hangisi14

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Astroloji uzmanları, hayvanların içsel özelliklerinizi ve kişiliğinizi yansıttıkları söylenir. Bir kişinin ruh eşi olan hayvanı, insanın ruhsal enerjisini ve arzularını ortaya çıkarır ve böylece astrologlar, burçlar aracılığıyla insanların kişiliklerini belirleyebilirler. Peki burcunuza göre sizin ruh hayvanınız hangisi? Sizler için tüm burçların ruh hayvanını listeledik. .

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan)

Koç burçları, astrolojide koç burcuyla eşleşmiş olmanıza bakmayın. Sizin ruh hayvanınız koç değil, şahin! Evet yanlış okumadınız, şahin. Doğuştan lider olan şahinler, çoğu zaman gruplarında veya ailelerinde haberci olarak çalışırlar. Şahinler gruplar halinde harika çalışırlar. Bazen dürtüsel olabilirler, ancak her zaman bir özgüvene sahiptirler. Ayrıca son derece tutkuludurlar da…

Burcunuza Gore Ruh Hayvaniniz Hangisi4

Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs)

Değerli Boğa burçları sizin ruh hayvanınız ayı…Ayı, hayatınızda çok değerli iki özellik olan gücü ve istikrarı sembolize eder. Bu nedenle Boğaların doğal olarak cesur ve güçlü olduklarını, kararlı zihinleriyle her engeli aşabileceklerini göreceksiniz. Yaptığınız her şeyde her zaman sağlam bir temel oluşturmaya çalışırsınız. İnandığınızın ve doğrunun arkasında durursunuz. Ayrıca, rahatlığa çok düşkün olan Boğa burçları güneşlenmeyi sevdikleri için bazen bir ayı gibi tembelleşebilirler.

Burcunuza Gore Ruh Hayvaniniz Hangisi3

İkizler Burcu (22 Mayıs – 22 Haziran)

İkizler burcu sıra sizde… Sizin ruh hayvanınız ise bir yunus. Tüm bu oyunculuğunuzun ve merakınızın dışında en zeki burçlardan birisiniz , tıpkı yunusun en zeki hayvanlardan biri olması gibi. İkiniz de daha fazla öğrenme ve dünyayı keşfetme ihtiyacını paylaşıyorsunuz. Yunus gibi, sadece bir dizi kurala göre yaşamakla kalmayıp, hayatınızda unutulmaz deneyimler yaratmayı seçiyorsunuz. Ne kadar sosyal bir kişiliğe sahip olsanız da bazen oldukça utangaçsınız.

Burcunuza Gore Ruh Hayvaniniz Hangisi5

Yengeç Burcu (22 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeçler sizin ruh hayvanınız dikkatli ve tedbirli davranışlarınız sebebiyle bir fare ile eşleştirilebilir. Kızgın, sinirli veya o anda sadece sıcak kalpli olup olmadıklarına bakılmaksızın ruh hallerini asla tahmin edemezsiniz. Aynı zamanda çok sadık ve güvenilirsiniz de.
Zaman zaman ürkek ve  utangaç olabilirsiniz ama aynı zamanda zeki ve yaratıcısınız. Fareler gibi siz de korkularınızın sizi bunaltmasına izin vermemeniz gerektiğini öğrenirsiniz sonra bir bakarsınız ki bu her gün yaşamaya çalıştığınız bir şey haline gelmiş.

Burcunuza Gore Ruh Hayvaniniz Hangisi6

Aslan Burcu ( 23 Temmuz – 22 Ağustos)

Aslan burçları sizin ruh hayvanınız bir somon. Aslan burçlarının tıpkı somon gibi akıntıya karşı yüzdüğü bilinmektedir. Çoğu zaman kendi yolunu yaratır ve herkesin aynı şeye odaklanması için çabalar. Karizmatik ve bulaşıcı enerjisini kullanan somon balığı genellikle insanları bir alev gibi kendilerine çeker. Çok sevilen, sıcakkanlı ve coşkuludurlar. Somonun kibirli ve bencil görünme eğilimi vardır, ancak sadece onlara yakın olanlar inanılmaz derecede güvensiz olduklarını bilirler. Bu hayvan aynı zamanda ilişkilerine duygusal olarak yatırım yapabilir. Çoğu zaman, duyguları ihtiyaç duydukları şekilde karşılıksız kalırsa, onları kolayca incitebilir. Somon sadık, istikrarlı ve vericidir, ancak incindiğinde kibirli ve bencil olabilirler. Bu onlar için bir gurur meselesidir.

Burcunuza Gore Ruh Hayvaniniz Hangisi7

Başak Burcu (23 Ağustos – 23 Eylül)

Değerli Başak Burçları, çok dikkatli ve her zaman tetikte olduğunuz için sizin ruh hayvanınız tilki. Tilkilerin küçük göründüğüne bakmayın! Tilkiler fiziksel açıdan eksiklerini zihinsel çevikliklerinde on kat telafi ederler. Efsaneler ve masallar tilkileri her zaman kurnaz ve sinsi olarak tasvir eder, ancak gerçekte tilkiler (ve siz) hızlı ve çok akıllısınız. Çok analitik ve kurnaz oluşunuz sonsuz zeka ve bilgeliğe yol açabilecek iki özelliğiniz arasında.

Burcunuza Gore Ruh Hayvaniniz Hangisi8

Terazi Burcu (23 Eylül – 23 Ekim )

Terazi burçları sizin ruh hayvanınız ise bir kuğu. Bir kuğu hakkında hiçbir şey bilmeden bile, sadece ona bakarak ne kadar zarif ve nazik olduğunu anlayabilirsiniz. Tıpkı bir kuğu gibi, hem içte hem de dışta eşsiz bir güzelliğe ve yumuşaklığa sahipsiniz. Hayattaki sıkıntılı sularda denge ve kolaylık bulmak sizin için çok önemli. Kendinizde başkalarının kopyalayamayacağı veya taklit edemeyeceği bir özgünlüğünüz var. İç güzelliğin ve maneviyatın değerine inanıyorsunuz. Kuğu gibi zarif, huzurlu ve safsınız.

Burcunuza Gore Ruh Hayvaniniz Hangisi10

Akrep ( 23 Ekim – 21 Kasım)

Akrep burçları sizin ruh hayvanınız ise yılan. Tıpkı Akrepler gibi yılan da gizemli, ketumdur. Hatta diğer birçok burçtan daha ‘karanlık’ görünürler. Yılanlar çok sezgiseldir ve genellikle doğaları gereği çok manevi hissiyata sahiptirler. Paranormal ya da bilinmeyene kapılmaları olası bir ihtimal. Kurnaz, sakin, nazik ama çok tehlikeli olabilirsiniz. Herhangi bir şekilde kendilerini inciten birine zarar vermekten çekinmezsiniz ancak başkaları tarafından rahatsız edilmediğiniz takdirde sakin kalırsınız.

Burcunuza Gore Ruh Hayvaniniz Hangisi1

Yay Burcu (22 Kasım – 21 Aralık)

Yay, sizin ruh hayvanınız  bir kedidir. Kedi gibi, bağlanacak ya da ne yapması gerektiği söylenecek biri değilsiniz. Kendi davulunun ritmine göre yürümeyi ve kim olduğunu kimse veya hiçbir şey için değiştirmemeyi tercih ediyorsunuz. Tam da bir kedi gibisiniz. Siz ve kediler benzer özelliklere sahipsiniz. İkiniz de son derece bağımsız, meraklı ve özgürsünüz. Her kedi gibi, kendinizden başka kimseye cevap vermeyi reddediyorsunuz.

Burcunuza Gore Ruh Hayvaniniz Hangisi9

Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak)

Oğlak burçları sizin ruh hayvanınız bir kurt. Oğlaklar analitik doğarlar ve oldukça entelektüeldirler. Kurt gibi, yavaş yavaş çevrelerini analiz ederler ve yanlış adım atmamaya dikkat ederek her kararı dikkatle verirler. Keskindirler ve rakiplerini doğru zamanda kolayca yenebilirler. Bir kez dişlerinizi bir şeye batırdığınızda, istediğinizi elde etme kararlılığınızı hiçbir şey sarsamaz.

Burcunuza Gore Ruh Hayvaniniz Hangisi12

Kova Burcu (22 Ocak – 19 Şubat)

Değerli Kova burçları sizin ruh hayvanınız bir örümcek. Örümcek sabrı, yaratıcılığı, bölgeyi ve ışığa karşı karanlığı temsil eder. Bu hayvan gibi, zamanınızın çoğunu güzel bir şey yaratmak için harcayabilirsiniz bu da bağımsız ve mesafeli karakterinize katkıda bulunabilir. Bazen yalnız olmayı, sizi mutlu eden şey üzerinde çalışmayı tercih edersiniz. Yaptığınız her şeyde pozitif ve negatif yönler olarak da bilinen kendinizin hem aydınlık hem de karanlık yönlerini kucaklıyorsunuz. Karmaşık doğanız, herkesin kim olduğunuzu anlamasını zorlaştırıyor bu yüzden bazı insanlar sizden korkuyor (örümceklerden korktukları gibi).

Burcunuza Gore Ruh Hayvaniniz Hangisi2

Balık Burcu (20 Şubat – 20 Mart)

Balık Burçları sakın aklınıza balık gelmesin. Çünkü sizin ruh hayvanınız bir geyik…Geyik gibi siz de çok şefkatli, sakin ve açık bir karaktere sahipsinizHayatta değer verdiğiniz en önemli şeylerden biri yaşam alanınızı bulabilmek ve etrafınızı benzer düşünen insanlarla çevreleyebilmektir. Ayrıca geyikler gibi çok hassas ve utangaçsınız. Sert, saldırgan veya kaba olan insanlara, görüşlere iyi yanıt vermiyorsunuz. Sizi tanıyan insanlar, onlara açılmanızı sağlamak için size sessizce ve sakince yaklaşmayı bilirler. Siz ve geyikler, hayatta daha ince, daha tatlı şeyleri tercih eden yumuşak, nazik ruhlara sahipsiniz!

Burcunuza Gore Ruh Hayvaniniz Hangisi13

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yolda Oynayan Yavru Kopegi Ezip Yoluna Devam Etti

Yolda Oynayan Yavru Köpeği Ezip Yoluna Devam Etti

Ayagi kirik Yavru Kedinin Imdadina Polisler Kostu

Ayağı Kırık Yavru Kedinin İmdadına Polisler Koştu