in

Youtube ünlüsü, evlat edinme kampanyası başlattı

Dijital içerik üretici Youtube ünlüsü Orkun Işıtmak “satın alma sahiplen” adı altında kampanya başlattı.

Orkun Işıtmak

Dijital içerik üreticisi Orkun Işıtmak, hayvan bakım evleri ve barınaklarda kalan hayvanlar için bir kampanya başlattı. Satın alma sahiplen adı altındaki kampanyada amaç, barınaktaki ve geçici bakım evlerinde kalan hayvanlara yuva bulabilmek.

Orkun Işıtmak bu kampanyayı sosyal medya hesabından duyurarak, ınfluencer arkadaşlarından da yardım isteyerek kampanyanın daha çok duyurulması ve paylaşılmasını istedi. Sosyal medyada paylaşılan bu kampanyaya çok sayıda beğeni ve destek yorumları geldi.

Işıtmak, sosyal medya hesabından paylaştığı videoda şunları yazdı. “Bugün Nane, Sosis, Salam, Garip Kont! ve diğer yardıma muhtaç minik dostlarımızla İBB Kemerburgaz Sahipsiz Hayvan Geçici Bakımevi’nde harika bir gün geçirdik. Yetenekli mi yetenekli, güzel mi güzel bu 4’lüyü sahiplendirmek için de kolları sıvadık.”

“Hayvan haklarına yönelik oluşturmak istediğimiz farkındalık kapsamında #satınalmasahiplen kampanyası başlattık. Kampanyaya destek vermek için arkadaşlarınızı gönderiye etiketleyebilir,
kampanyanın daha fazla kişiye ulaşmasına yardımcı olabilirsiniz.”

“Eğer sevimli dostlarımızı hemen sahiplenmek istersen de seni İBB Kemerburgaz Sahipsiz Hayvan Geçici Bakımevi’ne hem prosedürleri halletmeye hem de videomuzda yer almaya davet ediyoruz.”

Işıtmak sosyal medyada başlattığı kampanyada, yuva edindirmek istediği köpekleri sosyal medya hesabında böyle tanıttı;

Polonya: Ukraynalılar hayvan dostlarıyla sınırı geçebilecek

Takip cihazı takılan saksağanlar bilim insanlarını şaşırttı