in ,

Esenyurt Belediyesi hayvan evlat edinen kadınların anneler gününü kutladı

Esenyurt Belediyesi, sokakta yaşayan hayvanları evlat edinen yaşam hakkına saygılı kadınların Anneler Günü’nü karanfil ve yaş mama vererek kutladı.

Esenyurt Belediyesi, sokakta yaşayan hayvanlar ile ilgili çalışma yapan ve bulundukları yerlerde hayvanları koruyan kadınların Anneler Günü’nü unutmadı.

Ekipler, annelerin kapısını tek tek çalarak karanfil ve yaş mama hediye etti. Bulundukları sokaklarda can dostlarımızı koruyup annelik yapan kadınlar, bu anlamlı günde kendilerini unutmayan Başkan Kemal Deniz Bozkurt’a teşekkür etti.

Anneler Günü’nde unutulmadıkları için “Çok mutlu olduk” diyen yaşam hakkına saygılı Yeşim Nurdağı şöyle dedi:

“Bu ince düşüncesinden dolayı Belediye Başkanımıza teşekkür ederiz. Annelik sadece doğurmak demek değil. Dışarıdaki hayvanlara; köpek, kedi hiç fark etmez, onlara da annelik yapmaktan gurur duyuyoruz. Sonuna kadar da annelik yapmaya devam edeceğiz. Bahçede de evimizde de baktığımız bir sürü canlarımız var”

Bulunduğu yerde sokaktaki hayvanlarla ilgili çalışma yapan duyarlı vatandaş Seda Gökmen ise şöyle konuştu:

“Umudun şehri Esenyurt Belediye Başkanımız Kemal Deniz Bozkurt’a, patili can dostlarımız için gösterdiği bu ince düşüncesi ve hassasiyeti için teşekkür ederim. Darısı diğer belediye ve belediye başkanlarının başına. Sayın Başkanımıza, böyle bir günde bizleri unutmadığı için de ayrıca çok teşekkür ederim, minnettarız.”

Köpeği kamyonun arkasına bağlayan vicdansız sürücüye ödül gibi ceza!

Üç ay vegan beslenmek kilo verdiriyor!