in

Kıvanç Tatlıtuğ ve Berk Erçer, Kemerburgaz ormanlarına sürgün edilen köpekleri besledi

Yaşam hakkına saygı duyan sayılı ünlülerden Kıvanç Tatlıtuğ ve Berk Erçer, dün gece İstanbullu belediyelerin şehrin ormanlarına attığı ve açlığa mahkum ettiği köpeklerin bulunduğu bölgelerden biri olan Kemerburgaz ormanlarına giderek besleme yaptı.

Eşi Başak Dizer’in hamile olması nedeniyle daha çok Bodrum’da olan Kıvanç Tatlıtuğ, İstanbul’a döndü. Yaşam hakkına saygı dendiğinde akla gelen ilk oyuncular arasında yer alan Kıvanç Tatlıtuğ, İstanbul’a döner dönmez , kendisi gibi oyuncu olan ve yaşam hakkına saygı duyan meslektaşı Berk Erçer’le birlikte Kemerburgaz ormanında sürgünde olan köpeklere koştu.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Berk Erçer

BAŞAK DİZER: KARDA YAPILACAK EN GÜZEL ŞEY ORMANDAKİ KÖPEKLERİ BESLEMEK

Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer, bu anları Instagram hesabı üzerinden sevenleriyle paylaştı. Başak Dizer, “Bu karda kışta yapılacak bence en güzel şey…Ormana köpeklere beslemeye gitmek. Sizinler gurur duyuyorum beyler. Bu sefer ben gidemedim haftaya inşallah… Belki yarın arkadaşlarla toplanıp siz de gidersiniz” diyerek sevenlerini zor günler geçiren hayvanlara destek olmaya davet etti.

Her fırsatta sokakta yaşayan evsiz hayvanlar ile barınağa (hayvan hapishanesi) atılan hayvanlara yardıma koşan Kıvanç Tatlıtuğ- Başak Dizer çifti ile Berk Erçer, iyilik hareketleriyle hem insanlığı onurlandırıyorlar hem diğer insanlara örnek oluyorlar. Başak Dizer sık sık, sosyal medya hesaplarında yardıma ihtiyacı olan hayvanlara destek olmak için paylaşımlarda bulunuyor. Tatlıtuğ çifti, geçtiğimiz günlerde ‘Tehlikeli Irk’ olarak adlandırılan bir ‘Pitbulu’ barınaktan (hayvan hapishanesi) evlat edinmişti. Yaşam hakkına saygı duyan çift her fırsatta farklarını ve elegan duruşlarını ortaya koyuyor Çift, zor koşullardan kurtardıkları ve evlat edindikleri 5 köpeğiyle yaşıyor.

Soğuklarda Köpeğiniz İçin Alabileceğiniz Tedbirler

Kedi, kar yağışından korunmak için köpeğe sığındı