in

Ceylan Ertem, bacağı balta ile kesilen köpeğe yuva oldu

Şarkıcı Ceylan Ertem bacağı balta ile kesilmiş köpeği evlat edindiğini sosyal medya hesabından duyurdu. Ertem, bacakları kesilmiş köpek için “Bunu ona yaşatan her kimse umarım ömrü boyu huzur bulmasın.” dedi.

Yaşam hakkı savunucusu ve aynı zamanda vegan olan başarılı şarkıcı Ceylan Ertem, Edirne’nin İpsala ilçesinde bacağı balta ile kesilen köpeği evlat edindi.

Hayvanlara olan sevgisi ve merhametiyle sevenlerine örnek olan Ertem, evinde evlat edindiği köpekleri ve kedileriyle birlikte yaşıyor, sık sık can dostlarıyla sosyal medya hesabından paylaşımlar yapıyor.

Geçtiğimiz günlerde ünlü şarkıcı Ceylan Ertem, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda İpsala’da bacağı balta ile kesilen köpeği evlat edindiğini takipçileriyle paylaştı.

‘Bunu ona yaşatan her kimse umarım ömrü boyu huzur bulmasın’

Ertem, yuva olduğu can dostuyla fotoğraflarını takipçileriyle paylaşarak yazdığı açıklamada, masum bir cana bunu yaşatanlar ömür boyu huzur bulmasın dedi:

“Evet dostlar geçen haftadan beri takip ettiğim, hikâyesini duyduğumdan beri aklımdan çıkmayan bu güzelliğin tedavisine başladık.
Ne yazık ki İpsala’da bacağı balta ile kesilmiş, oradan oraya savrulmuş, en sonunda @sohaykodernegi tarafından alınıp tedavisine başlanmış bir melek kendisi.

İnanılmaz içine kapanmış, korkak bir can. 4-5 yaş civarında olduğunu düşünüyor veterinerimiz.”

Burada hep pozitif videolar/fotoğraflar paylaşıyorum. Köpüşün ilk bulunduğu hâllerinin fotoğraf ve videolarını paylaşmıyorum. Ama inanın yüreğiniz kaldırmaz. Korkunç.
Bunu ona yaşatan her kimse umarım ömrü boyu huzur bulmasın.

Evet…

Şimdi artık benimle olacak.

Bakalım zaman ve hayat ne gösterecek.

CEYLAN ERTEM VE UFAK OĞLUMUZA BİRLİKTE UZUN SENELER DİLİYORUZ

Sohayko Derneği’de Instagram hesabından yaptığı paylaşımda Ertem’in masum cana yuva olduğunu duyurdu.

Dernek yaptığı paylaşımda, “Sanat camiamızın örnek müzisyenlerinden Ceylan Ertem ve ufak oğlumuza birlikte uzun seneler diliyoruz”, ifadelerine yer verdi:

“Bugün misafirimiz vardı.. İpsalada bacakları balta ile kesilen dostumuzu sahiplendi @ceylanertem … 5 yıl önce bal kızı da geçici olarak sahiplenmişti harika veteriner bir aileye yuvalandırdık Ceylan hanımla birlikte bal kızı ..Simdi bu ufaklığı sahiplendi tedavisini üstlenerek.

Sanat camiamızın örnek müzisyenlerinden .. @ceylanertem ve ufak oğlumuza birlikte uzun seneler diliyoruz…”

Yolda bulduğu leyleği 3 gün şampuanla yıkadı, temizleyemedi

11 yaşındaki Öykü, sokaktaki hayvanların susuz kalmaması için sosyal medyada akım başlattı