in ,

Limak Filarmoni Orkestrası, sokakta yaşayan evsiz hayvanlar yararına konser verdi

Limak Filarmoni Orkestrası, sokaktaki hayvanlar yararına Antalya’da konser verdi. Konserden elde edilen tüm gelirler, hayvanların yararına Çesal Doğa ve Hayvan Severler Derneği’ne bağışlandı.

Limak Vakfı’nın sanata destek amacıyla 2017’de kurduğu, Dünyaca ünlü tenor Murat Karahan’ın genel sanat yönetmenliğini üstlendiği Limak Filarmoni Orkestrası, çok sesli müziği geniş kitleler ile buluşturmaya devam ediyor.

Orkestra 4 Ağustos’ta sokakta yaşayan evsiz hayvanlar  yararına Aspendos Antik Tiyatro’da düzenlediği konser ile müzikseverlerin gönlünü fethetti.

Konserde orkestraya Britain’s Got Talent Birincisi Jonathan Antoine, Amerika / İspanya Got Talent Birincisi Cristina Ramos ve Paraguaylı arp sanatçısı Victor Espinola eşlik etti. 

Sanatçıların en güzel şarkılarını seslendirdiği, Aspendos’un büyülü atmosferinde düzenlenen konser, Antalyalı iş ve sanat hayatı başta olmak üzere cemiyet dünyasından da büyük ilgi gördü.  

Konserden elde edilen tüm gelirler ise sokaktaki hayvanlar yararına Çesal Doğa ve Hayvan Severler Derneği’ne bağışlandı.

Kaynak: DHA

Pervane böceklerinin ışıkla dansı kamerada

‘Köpeğime toz geldi’ iddiasıyla temizlik işçisinin burnunu kırdı