in

Yıldız Tilbe köpeklere nefret saçtı: Hepsi gebersin

Şarkıcı Yıldız Tilbe, “insanlara saldırıyor” dediği köpeklerin öldürülmesini istedi. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Yıldız Tilbe, köpeklere nefret saçarak “hepsi gebersin” ifadesini kullandı.


Şarkıcı Yıldız Tilbe, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “saldırgan” olarak nitelediği köpeklere nefret saçtı.

Yıldız Tilbe, “Saldırgan köpek gruplarına bölge halkı zehirli et versin, hepsi gebersin” diye yazdı.

Paylaşımı tepki alan Tilbe, yeni bir paylaşım ile saldırgan köpeklerin insan öldüren kişilerden bir farkının olmadığını da savundu..

Yıldız Tilbe tepki çeken paylaşımında “Sahipsiz köpekler hayvan barınaklarında toplanıp aklı başında, hayvansever görevliler tarafından bakılmalıdır. Saldıran köpek gruplarına bulundukları bölgenin halkı zehirli et versin hepsi gebersin, insan parçalamak nedir ya? Toplasınlar hayvan barınaklarına köpekleri, hayvanseverler görevlendirilsin, hayvan sevmeyen sırf görev diye bu işi yapan birileri olmasın barınaklardaki hayvanlar birbirini yiyor açlıktan Allah razı olmasın, hayvanseverler görevlendirilsin, kontrol edilsin hayvanda kurtulsun insan da” dedi.

‘NEFRET EDİYORUM’

Açıklamalarıyla kısa sürede gündem olan Tilbe, paylaşımlarına şu şekilde devam etti:

“Bütün insanların ve hayvanlarınyaşama hakkı vardır, fakat saldırmaya öldürmeye hakkı yoktur, olmamalıdır. Yasalar insanın dahayvanın da birbirine zarar vermeden yaşamalarınıkanunlaştırmalıdır. İnsanlara grup halinde saldıran parçalayan,öldüren köpeklerin insan öldüren bir insandan farkı yoktur, cezalandırılmalıdır. Başka insanlara saldırmak için özgür bırakılmamalıdır. Bende şu ano çocukları kadınları insanları parçalayan köpeklerden nefret ediyorum.Sevmek için bir sebep göremiyorum.”

Yıldız Tilbe’nin hayvanı düşmanı paylaşımına kendi takipçileri tarafından tepki gösterildi.

Köpeklerin yaşam alanlarının yok edildiğini, zaten yaşam ile ölüm arasında kaldıklarını belirten sosyal medya kullanıcılarının paylaşımları:

Rüyada görülen hayvanların anlamları

Köpekleri beslemek için karlı havada 500 km yol gitti