in

‘Yasak Elma’nın Kumru’su Biran Damla Yılmaz’dan barınaktaki hayvanlara destek çağrısı

Başarılı oyuncu Biran Damla Yılmaz, Silivri’deki bir barınağı ziyaret etti. O anların görüntülerini sosyal medya hesabından paylaşan Yılmaz, ‘Hadi bize ihtiyacı olan yüzlerce çocuğun sesi olalım’ diyerek hayranlarına barınaktaki hayvanlara destek olma çağrısında bulundu.

Yasak Elma dizisinin başarılı oyuncusu Biran Damla Yılmaz, geçtiğimiz hafta sonu Silivri Canları Barınağı’nı ziyaret etti.

Hayvanlara olan sevgisiyle bilinen ve her fırsatta onlara destek olan ve uzun süredirde barınağa desteklerini sürdüren Yılmaz, barınaktaki hayvanlarla saatlerce vakit geçirdi.

Başarılı oyuncu barınaktaki hayvanları beslediği ve onlarla oyun oynadığı anları Instagram hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı.

Hadi bize ihtiyacı olan yüzlerce çocuğun sesi olalım

Yılmaz yaptığı paylaşımla, sevenlerine barınaktaki hayvanlara destek olma çağrısında bulundu:

Bugün yüzlerce çocukla tanıştım. 🐶Hepsinin ayrı ayrı hikayesi var. İstedikleri şey sadece, sevgi! 💜🐾Hepsi bu! @silivricanlari imkanı el verdiği hatta vermediği halde bile, bu çocuklara ve daha fazlasına kucak açmaya devam ediyor🙏🏻💐. Bugün onlar ile göz göze gelince, hepsiyle iletişim kurunca kendi adıma ve insanlık adına çok utandım. Keyif ve zevk uğruna, kaç tane canın günahına giriliyor? Kaçı öldürülüyor? Bu kadar gamsız ve lanet bi yaratık mı insan? Çoğumuz hala sıcacık bir evi varken bile dünyadan şikayetçi. Türlü kaprisler, isyanlar, yetinememe duygusuyla kendimizden geçiyoruz bazen. Gelin, bu duyguları iyilik ve sevgiye dönüştürelim. Hadi bize ihtiyacı olan yüzlerce çocuğun sesi olalım. Onların koşulsuz sevgisi ile şifa bulalım. 💜Bizde onlara el uzatalım…🙏🏻

Yavrularını yiyen köpek tedavi edildi

Ayağı kırılan flamingoya ilk müdahaleyi vatandaş yaptı! Youtuber’ı çağırdı