in

Kanadalı sosyal medya fenomeni, ‘Yeşim Kedi’ için Türkiye’ye geldi

Manisa’da “Yeşim Kedi” ile yaşadığı diyaloğuyla tanınan fenomen esnaf, Kanada’dan kendisine sürpriz ziyaret yapan sosyal medya fenomeni Jeremy Miller’i ağırladı.

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde “Yeşim Kedi” ile yaşadığı diyaloğuyla tanınan fenomen esnaf, Kanada’dan kendisine sürpriz ziyaret yapan sosyal medya fenomeni Jeremy Miller’i ağırladı.

Miller, 2019 yılında yaşamını yitiren Yeşim’in mezarını da ziyaret etti.

Türkiye’de 20 gündür bulunan, İstanbul ve İzmir’i ziyaret eden Miller, sosyal medyadan takip ettiği, Manisalı İkram Korkmazer’i de iş yerinde ziyaret etti.

2019 yılında yaşamını yitiren Yeşim isimli kedinin de mezarını ziyaret eden Miller, Korkmazer’in dükkanında bulunan kedisi “Sarıkız” ve köpekleriyle de vakit geçirdi.

Jeremy Miller, Türkiye’nin çok güzel bir ülke olduğunu ve muhakkak görülmesi gerektiğini söyledi. Kendisini gören Türk insanlarının sürekli olarak ikramlarda bulunduğunu söyleyen Miller, Türkiye’de vakit geçirmekten büyük keyif aldığını söyledi.

‘TÜRKİYE’YE GELİNCE YEŞİM KEDİYİ GÖRMEK İSTEMİŞ’

Sosyal medya fenomeni Jeremy Miller’i ağırlamaktan büyük keyif duyduğunu belirten İkram Korkmazer şöyle konuştu:

“Dünyanın öbür ucundan buraya yanıma ziyaretime geldi. Benim videolarım dünya trendlerine girdiği için oradan görüyorlar. Kanada’dan da bir hayvansever merak etmiş. Kendi sayfalarında paylaşmışlar. Türkiye’ye gelince de illa beni ve kedi Yeşim’i görmek istemiş. Kapı önündeki can dostlarımıza baktığımız için onları görmek istedi. Eşiyle burada ziyaretlerde bulundular. Türk misafirperverliğini elimizden geldiğince gösterdik. Burada çekim yaptılar. Çok mutlu oldular. Kedi Yeşim’in mezarını ziyaret ettiler. Bana sosyal medyadan da yazıyorlar. Türkiye’nin adını hayvansever olarak tanıtmak bizleri çok mutlu etti. Daha da tanıtmaya devam ediyoruz.”

Lise Müdürü kediyi tekmeleyerek okuldan attı

Arabanın çarptığı hamile kedi ameliyat oldu