in

Lise Müdürü kediyi tekmeleyerek okuldan attı

Kayseri’de bir lise müdürü, öğrencilerin üşümemesi için okula aldığı kediyi tekmeleyerek okuldan attı. Olay anı bir öğrenci tarafından görüntülendi.

Merkez Melikgazi ilçesi Eğribucak Mahallesindeki bir Anadolu lisesinin müdürlüğünü yapan Nuri Balı’nın, okula öğrenciler tarafından üşümemesi için alınan kediye uyguladığı şiddet tepkilere neden oldu.

ÖĞRENCİLER KEDİYİ SOĞUKTAN DONMASIN DİYE İÇERİ ALMIŞLARDI

Anadolu lisesinin bahçesinde bekleyen kedinin titrediğini gören öğrenciler, kediyi soğuktan donmaması için okula aldı.

Öğrenciler okulun giriş kapısının hemen yanında bulunan bekleme alanına getirdikleri kediyi ısıtmaya çalıştı.

Okula giren öğrenciler kediyi bir süre sevdikten sonra sınıflarına gittiler.

KEDİYE FUTBOL TOPUNA VURUR GİBİ TEKME ATTI

Öğrencilerin sınıflarına girmesiyle birlikte okula giriş yapan müdür Nuri Ballı, kediyi görür görmez ensesinden tutarak dışarı çıkardı. Balı, daha sonra kediye futbol topuna vurur gibi tekme attı. O anlar bir öğrenci tarafından cep telefonu kamerası ile an be an görüntülendi. Vicdansız müdürün kediye tekme attığı ve peşinden gittiği sırada ise görüntü sonlandı.

GÖRÜNTÜLER ÖĞRENCİ VE VELİLERDE BÜYÜK TEPKİYE NEDEN OLDU

Okul müdür Nuri Balı’nın kediye uyguladığı şiddetin görüntüleri okulda ve velilerle infial uyandırdı. Daha öncede hakkındaki şikayetler nedeniyle okuldaki kadrosu elinden alınan Nuri Balı’nın aynı okula bu kez görevlendirme ile müdür olduğu ortaya çıktı

Bazı öğrenci velilerinin kediye tekme atan Müdür Nuri Balı hakkında Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne şikayette bulundu.

Trafik kazasından kurtulan kuş, itfaiye müdürlüğünde yaşamaya başladı

Kanadalı sosyal medya fenomeni, ‘Yeşim Kedi’ için Türkiye’ye geldi