in ,

APE NFT Nedir, Nasıl Alınır

Son zamanlarda kripto paraların çeşitliliğinde belirgin bir artış yaşanıyor. Kripto para çeşitliliği hayvanlara da yayılıyor. Hayvan amblemi olan birimler ya da adı bir hayvandan gelen zincirler oluşturuluyor. Peki, APE NFT nedir, nasıl alınır?

Bunlardan biri de APE NFT,  ingilizcede kuyruksuz maymun anlamına  gelen “Ape” adı da NFT coin adı olarak tescillendi. APE NFT (NFT) coin, iyi bilinen geleneksel ve NFT sanat eserlerini, temel varlık olarak satın alır. APE NFT coin, NFT ticaret standardını geliştirmek amacıyla çalışır. APE NFT coin, alanının sağlıklı gelişimini yöneten politikaların yayınlanmasında devlet kurumlarına, üniversitelere, avukatlara ve endüstri seçkinlerine destek verir.

APE NFT (NFT) coin hakkındaki açıklanan bu genel bilgilerden sonra, APENFT coin nedir sorusunun detaylarına geçelim.

Sektördeki yatırım fırsatlarını değerlendirmek ve sorunlu yanları ele alıp düzeltmek  için Singapur’da tescil edilen APNFT (NFT) 29 Mart 2021’den bu yana aktif bir birim olarak varlığını sürdürüyor.

APE NFT’in açıklanan temel işlevleri arasında şunlar sayılmaktadır: Een iyi NFT platformlarına ve sanat eserlerine yatırım yapmak, önde gelen NFT sanatçılarını birinci sınıf sanatçılar ile NFT dünyası arasında bir köprü kurmak için kuluçkaya yatırmak; sanat galerilerine sponsor olmak, sanat sergileri düzenlemek, sanat yayınları yapmak ve sanat yaratımı ile sanat eleştirisini desteklemek için ödüller düzenlemek; sanat koleksiyonları oluşturmak.

APE NFT Fund, blok zinciri kullanım durumlarını, blok zinciri teknolojisini NFT dünyasına uygulayarak genişletiyor.

Temel varlık olarak iyi bilinen geleneksel ve NFT sanat eserlerini satın alan fon, NFT ticaret standardını geliştirmek için çalışıyor.

 Fon bunun yanısıra; Endüstrinin elverişli bir biçiminde oluşumunu ve gelişimini belirleyen politikaların yayınlanmasında devlet kurumlarına, üniversitelere, avukatlara ve endüstri seçkinlerine destek veriyor.

APENFT’nin blockchain endüstrisinde değer değişimi, işbirliği ve kayıt tutma olmak üzere üç ana kullanım durumu vardır.

 Bu benzersiz NFT, kullanım durumlarının üçüne de uyum sağlar. Yalnızca blok zinciri endüstrisinde sıcak bir eğilim değil, bununla birlikte sektörde devrim yaratması ve bir sonraki seviyeye taşıması çok muhtemel önemli bir parçadır.

Bir blok zinciri kuruluşu olarak APENFT’nin, blok zincirini çeşitli kullanım durumlarına dahil etmek amacıyla teknoloji, pazar, endüstri ve politika araştırmalarındaki güçlü yönlerinden yararlanarak sanat eserlerine yatırım yapacak ve geleneksel ve dijital sanatı teşvik edeceği biliniyor.

APENFT NASIL ALINIR

APENFT satın almak için bir kripto para borsasına kayıt açmanız ve kayıt açtıktan sonra kimliğinizi doğrulamanız gerekmektedir.

Kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapılacak ilk işlem ise kimlik doğrulaması olacaktır. Bu işlem içinde nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme (siteye) yüklenmesi gerekmektedir. Bunun için kimi borsalar ise selfie istemektedir.  Borsalarda açılacak kayıttan sonra APENFT alım işlemlerine başlayabilirsiniz.

APENFT; gate.io.  gibi borsalardan satın alınabiliyor.

Bunun yanı sıra CoinTiger, Huobi Global, KuCoin,ZT gibi borsaların da APENFT ile işlem yapmaya izin verdiği biliniyor.

APE NFT EKİBİ

APE NFT ekibini bilmek de bu birim hakkında bilgi sağlamak için yardımcı olabilir:

APE NFT Başkanı Steve Z. Liu, Zhejiang Üniversitesi’nden Elektrik Mühendisliği lisans derecesine ve Columbia Business School’dan Finans alanında MBA derecesine sahiptir. Daha önce Fidelity International, Salomon Smith Barney, Nomura International, Ant Financial Group vb. dahil olmak üzere büyük finans kurumlarında 20 yıldan uzun bir süre çalışarak uluslararası sermaye piyasalarında deneyime sahip oldu. Liu, bir dizi kurumsal sermaye işini başarıyla kurmuş ve yönetmiş bir isim olarak adından söz ettirmiştir.

Kurucu başkanın dışında APE NFT ekip üyelerinin çoğu, Christie’s ve Sotheby’s gibi tanınmış sanat kurumlarında deneyime sahip geleneksel sanat endüstrisinden uzman kişilerden oluşmaktadır.

Bu ekip üyeleri; BAT gibi önde gelen internet şirketlerinden blok zinciri ve kriptografi ile ilgili deneyime sahip mühendislerdir. APE NFT, hem ekibi hem de teknik kapasitesi açısından NFT alanında ‘etkili unsur’ pozisyonundadır. APE NFT, hem Türkiye’de hem de dünyada yatırımcıların ilgisini çekmeyi başaran bir birim.

Genç psikolog çatılardaki karları temizleyip kuşları besliyor

Kaymakam Gülderen sokaktaki hayvanları besledi