in

Ajda Pekkan Yıldız Tilbe’ye tepki gösterdi: Yaşatmak için varız

Süperstar Ajda Pekkan, Yıldız Tilbe’nin ‘köpeklere yönelik nefret içerikli’ ifadelerine tepki gösterdi. Pekkan sosyal medya hesabından barınaktaki bir köpeği sevdiği görüntülerini paylaşarak, “Mazlumları hedef alan hiç bir ölüm fermanına sessiz kalamam. Bizler yaşatmak için varız.” dedi.

Yaşam hakkına saygı duyan, hayvanlara olan sevgi ve merhametiyle sanat dünyasına örnek olan Süperstar Ajda Pekkan, Yıldız Tilbe’nin köpeklere yönelik nefret içeren ve hedef gösteren ifadelerine tepkisiz kalmadı.

Süperstar Ajda Pekkan, Tilbe’nin “Saldırgan köpek gruplarına bölge halkı zehirli et versin, hepsi gebersin”  açıklamalarına sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla tepki gösterdi.Mazlumları hedef alan hiç bir ölüm fermanına sessiz kalamam

Pekkan, barınaktaki bir köpeği sevdiği sevgi dolu anların videosunu Instagram hesabından paylaşarak, bizler yaşatmak için varız diyerek nefret içerikli ve hedef gösterici söylemlere karşı çıktı:

Savaşa karşı ve şiddete karşı duruşumuzu hayatın her alanında ve her canlıya yapılacak vahşete ve baskıya karşıda göstermemiz gerekiyor. Gerçekten çok üzgünüm 😥 Mazlumları hedef alan hiç bir ölüm fermanına sessiz kalamam. Bizler yaşatmak için varız. #sokakhayvanlarisahipsizdegildir

Yıldız Tilbe’den geri adım: Çok özür dilerim

Yeni doğan kuzuyu sırt çantasında taşıdı