in

Pınar Deniz: Köpeğimi insanlardan daha çok seviyorum

Başarılı oyuncu Pınar Deniz verdiği bir röportajında hayvanların kendisi için oldukça önemli olduğuna dair açıklamalarda bulundu. Deniz, ‘köpeğini insanlardan daha çok sevdiğini’ dile getirdi.

Son dönemde Yargı dizisinde canlandırdığı ‘Ceylin’ karakteriyle adında sıkça bahsettiren başarılı oyuncu Pınar Deniz’in, hayvanlara olan sevgisi de dikkatlerden kaçmıyor.

Yaşam hakkına saygı duyan başarılı oyuncu, evlat edindiği kedisi ve köpeğiyle eğlendiği anlarını sosyal medya üzerinden takipçileriyle her fırsatta paylaşıyor.

Eskiden kedi korkusu olan ve bunu yenmek için bir kedi evlat edinen Deniz, kedisini evlat edindikten sonra canlı olan her şeyle ilişkisinin değiştiğini dile getirmişti.

Deniz, L’Officiel Türkiye dergisine verdiği röportajında hayvan sevgisinden ve hayvanların kendisi için oldukça önemli olduğuna dair açıklamalarda bulundu. Deniz, röportajında ‘köpeğini insanlardan daha çok sevdiğini dile getirdi.

‘KÖPEĞİMİ İNSANLARDAN DAHA ÇOK SEVİYORUM’

Hayvan sevgisinin kendisi için oldukça önemli olduğunu ifade eden Deniz sözlerini şöyle açıkladı:

İnsanların öze dönmesi gerekiyor. Belki de daha büyük sanat çıkacak bu kaostan. İnsan sevmemeye başladım. Hayvanları sevmeyi tercih ediyorum. Köpeğimi insanlardan daha çok seviyorum. Fikri özgür ve sınırsız insanlara ihtiyacımız var. Sınırlı kafa yapısına sahip insanlarla iletişim kurmak istemiyorum. Kendi içime dönüp kendi hayatımı aydınlatmakla meşgulüm.

Pınar Deniz ve kedisi
Dergi çekiminden Pınar Deniz ve Kedisi

Çiçek hastalığı nedeniyle küçükbaş hayvan hareketliliği kısıtlandı

Dokuzuncu kattan düşen kedi hayata tutunmayı başardı