in

Bülent Emrah Parlak’tan o görüntülere tepki: Kahrol inşallah!

Başakşehir’de kulübesinde duran köpeğe önce ateş edip sonra da sopa fırlatarak eziyet eden şahsın görüntülerine, başarılı oyuncu Bülent Emrah Parlak Twitter hesabından yaptığı paylaşımla tepki gösterdi: ‘Kahrol inşallah!’

Geçtiğimiz günlerde Başakşehir Organize Sanayi Bölgesi’nde, gece geç saatlerde kulübesinde duran köpeğe elindeki silahla ateş eden sonrasında sopa fırlatarak eziyet eden şahsın görüntüleri sosyal medyada yayıldı.

Yaşam hakkına saygı duyan ünlülerden Bülent Emrah Parlak, görüntüleri görünce tepkisiz kalmadı. Başarılı oyuncu Twitter hesabından yaptığı paylaşımda vicdansız şahsa adeta ateş püskürdü: “Kahrol inşallah!”

Hayvanlara olan sevgisiyle bildiğimiz, her fırsatta can dostlarımız için elinden geleni yapan ünlü şarkıcı Hayko Cepkin’de, Bülent Emrah Parlak’ın tweet’ini Retweet ederek destek verdi.

TAN TAŞÇI’DA TEPKİSİZ KALMADI

Başarılı söz yazarı ve şarkıcı Tan Taşçı’da insan olmaktan utandıran bu görüntülere tepkisiz kalmadı. Şarkıcı Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şunları dile getirdi:

Eğitim yok,huzur yok,sevgi yok,kültür yok,hepsinin elinde silah var ve bu insanlardan oldukça da çok!

OYUNCU ESRA RUŞAN: NE HAYVANIN NE KADININ NE ÇOCUĞUN BU ÜLKEDE DEĞERİ YOK

Bu adam cezasız mı kalacak şimdi? Elini kolunu sallaya sallaya, arkamızda mı yürüyecek? Evet öyle olacak, çünkü ne hayvanın ne kadının ne çocuğun bu ülkede değeri yok.

Sevdiği horoz gidince intihara kalkıştı

Judy: 2. Dünya Savaşı’nda esir düşen köpek