in

Bu maçta atılan her sayı ağaç olacak

EuroLeague’deki temsicimiz Anadolu Efes, Fransız temsilcisi Asvel Villeurbanne arasında İstanbul’da yapılacak maçta her sayı ağaç olacak.

Anadolu Efes Spor Kulübü ve Anadolu Efes, LDLC Asvel Villeurbanne karşılaşmasında gerçekleştirecekleri ortak proje ile atılacak her sayıyı bir ağaca dönüştürüyor.

İklim krizi ile mücadeleye katkı sağlamak için 2021 yılında yeşil şişeli ürünleri vesilesi ile 3 milyon tohum topunu tabiatla buluşturma hedefiyle yola çıkan Anadolu Efes’e, Anadolu Efes Spor Kulübü oyuncuları da destek verecek.

Yıldız oyuncuların 4 Şubat 2022 Cuma günü ‘Her sayı +1 Ağaç Demek’ diyerek atacağı sayılar, tohum topları olarak tabiat ile buluşacak. Anadolu Efes’in duyurduğu

maç esnasında oyuncularının kaydedeceği her sayı ağaçlandırma çalışmalarına +1 katkı sağlayacak.

HER SAYI İÇİN 10 TOHUM

“Her Sayı +1 Ağaç Demek” kampanyasının kapsamı sadece Anadolu Efes’in atacağı sayılarla da sınırlı kalmayacak. Anadolu Efes – Asvel Villeurbanne karşılaşması için Sinan Erdem Spor Salonu’na gelen her seyirci için +10 tohum topu daha tabiat ile buluşacak.

Ayrıca karşılaşma içerisinde bir desibel ölçer etkinliği de gerçekleştirilecek. Taraftarlar ne kadar yüksek sesle takımlarını desteklerse kampanyaya o oranda ilave tohum topu eklenecek.

Sinan Erdem Spor Salonu içerisindeki fuaye alanında ve devre arasında gerçekleştirilecek etkinliklerde de taraftarların “Her Sayı +1 Ağaç Demek” kampanyasına daha fazla tohum topu ekleyebilmesi sağlanacak. Böylece Anadolu Efes’in tüm üyeleri bu kampanyaya destek verecek.

OYUNCULARDA YER ALACAK

“Her Sayı +1 Ağaç Demek” kampanyasının iletişim çalışmalarında, Turkish Airlines EuroLeague’in son şampiyonu Anadolu Efes’in oyuncuları da yer alacak. Anadolu Efes’in yıldız isimleri, bir taraftan atacakları sayılarla kampanyayı büyütürken, basketbolseverleri de bu hareketin parçası olmaya davet edecek.

Anadolu Efes’in Turkish Airlines EuroLeague maç günlerinde taraftarlarının evlerine konuk olmasını sağlayan Anadolu Efes Stüdyo’da da “Her Sayı +1 Ağaç Demek Özel Bölümü” yayınlanacak.

Ölü deniz kaplumbağalarının midesinden plastik çıktı

Öldürülmek istenen köpek Hermes hayata böyle bağlandı