in

Aslıhan Gürbüz’ün ‘Sevgimi anlatmaya kelimelerin yetmediği o eşsiz canlar” dediği minik dostlarıyla samimi paylaşımları

Aslıhan Gürbüz’ün sevgisini kelimelerle tarif edemediği minik dostlarıyla olan birbirinden nefis fotoğrafları…

Aslıhan Gürbüz- İsmail Hacıoğlu

Oyuncu Aslıhan Gürbüz, son günlerde İsmail Hacıoğlu aşk yaşadığı iddiaları ile gündemde. Ancak o uzun yıllardır hayvanlara olan sevgisi ile biliniyor.

Hayvanlara olan sevgisi ve merhameti ile de dikkat çeken başarılı oyuncu yaptığı bir paylaşımında “Sevgimi anlatmaya kelimelerin yetmediği o eşsiz canlar” dediği minik dostlarıyla sosyal medya hesabından sık sık paylaşımlar yapmayı ihmal etmiyor.

Yaşam hakkına saygı duyan Gürbüz, birçok yaralı, hasta ve kimsesi olmayan hayvanlara kucak açıp onlara ömürlük yuva arıyor hatta sosyal medya hesabından ara sıra ilanlar paylaşıyor.

İşte Aslıhan Gürbüz’ün bazı minik dostlarıyla kalpleri ısıtan muhteşem fotoğrafları…

Pazartesi sendromu diye bi şey yok !

Az kedi ve az güneş var 🙃

Deyse güzeli “çıt çıt” 🧿

PABLO 🖤

😎🤤😵‍💫

Lütfen doğada yaban hayatta, iyi niyetle bile olsa bulduğunuz bi yavruyu almayın. O yavrular hep anneleri ile gezmiyor ve o anneler kolay kolay yavrularını kaybetmiyor. Yaban bir hayvanı insana alıştırdığınızda hem ona yabanda yaşaması için şans vermiyorsunuz hem de diğer kötü insanlar için açık hedef yapıyorsunuz.

İnsana alışan hayvanlar insandan korkmuyor ve kendi kendilerine beslenemiyor.

Dolayısıyla iyilik etmiyoruz.

Geçtiğimiz yıl Bursa’nın Karacabey ilçesindeki Longoz Ormanı ve Ovakorusu Ayı Barınağı’nı ziyaret eden oyuncu Aslıhan Gürbüz, öksüz kalan ayı yavrusunun beslenmesine yardımcı olmuştu. Yavru ayı ‘Dolunay’ı biberonla süt içirirken çekindiği fotoğraf ve videoları sosyal medyadan da paylaşan Gürbüz’ün oldukça mutlu göründüğü o anlar takipçileri tarafından beğeni yağmuruna tutulmuştu.

Öpün, koklayın, sarılın demiyorum ama koruyun onları 🐶🐱🐭🐹🐸🐒🐷🐮🐻🦊🦁🐥🐔🐦🦇🐝🐜🐞🦟🕷🐜🐘🦓🐄🦒🐃🐏🦚🦃🐓🐈🐩🦜🐿🦝🐇🦘🐁🦡🦔 

Yaşam hakkına saygı duyan merhametli oyuncumuz Aslıhan Gürbüz, Instagram hesabınını aynı zamanda yeni sıcak bir yuva arayan can dostları duyurmak için de kullanıyor. Profilinde çok sayıda patili dostu için yuva aradığı içeriklerine de yer veren Gürbüz, bu davranışıyla severinden tam not alıyor.

😼💚🌸

Avustralya’da bal arıları karantinaya alındı

Evcil hayvanların yıl sonuna kadar kimliklenmesi gerekiyor