in

Cansu Dere’nin hayvanlarla çekilmiş 10 nefis fotoğrafı

Yaşam hakkına saygı duyan ünlülerde biri olan Cansu Dere’nin hayvanlarla çekilmiş 10 nefis fotoğrafı…

Yaşam hakkına saygı duyan, hayvanlara olan sevgisiyle bilinen başarılı oyuncu Cansu Dere, sadece Türkiye’de değil dünya çapında da adından söz ettiren isimlerden biri.

Geçtiğimiz günlerde İspanya’da bir ödül törenine katılan Dere, dünya çapında popüler olmuş ‘La Casa De Papel’ dizisinin bir oyuncusuna  ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünü sundu.

Başarılarıyla hem ülkemizde hem de dünyada saygınlık kazanan Dere, hayvanlara olan sevgisi ve merhametiyle de hayranlarının takdirini toplamaya devam ediyor.

Yaşam hakkına saygı duyan ünlülerden biri olan ve bunu sadece sözde değil yaptığı yardımlarla da kanıtlayan Dere, 2020 yılında yardıma muhtaç köpeklerin sahiplendirilene kadar geçici konakladığı bir yaşam alanı projesi olan Kurtaran Ev Derneği’nin klinik borçlarını ödeyerek örnek bir davranış sergilemişti.

Hayvanlara olan sevgisiyle de gönüllere taht kuran iki kedi annesi Cansu Dere, hayvanlarla çekildiği sevimli fotoğraflarını Instagram hesabından sık sık takipçileriyle paylaşmayı da ihmal etmiyor.

İşte Cansu Dere’nin hayvanlarla çekilmiş 10 nefis fotoğrafı….

En sevdiğim fotoğraflarımdan biri oldu. 

Onlar iyi ki var! 🐾🙏🏻♥️

🐈

💙

When he hates to pose!

Onlar kendileri adına konuşamıyor… Onların sesi olmalıyız….

Aldım öpücüğü ⛵️🐾 #Django 💙

💚

Friendship…

İSPANYA’DA CANSU DERE RÜZGARI!

Başarılı oyuncu Cansu Dere sadece ülkemizde değil dünya çapında da adından söz ettiren ünlülerden biri.

Geçtiğimiz günlerde Cansu Dere İspanya’nın en prestijli ödül töreninde boy gösterdi. Cansu Dere’nin İspanya’da da büyük bir hayran kitlesi olduğu gözler önüne serildi. 

Cansu Dere dünya çapında popüler olmuş ‘La Casa De Papel’ dizisinin bir oyuncusuna  ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünü sundu.

Sinema, tiyatro ve televizyon dallarında en başarılı isimlere ödüllerin verildiği Fotogramas de Plata’da, güzel oyuncu da bir ödül verdi. Dere dünya çapında popüler olmuş ‘La Casa De Papel’ dizisinin bir oyuncusuna  ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünü sundu.

Beli kırılan köpek yeniden yürütüldü

Sokakta zehirlenmiş halde bulunan kediyi hekimler hayata döndürdü