in

Ömür Gedik: Kedim için Amerika’dan döndük

Kendisi gibi şarkıcı sevgilisi Ferhat Göçer ile Amerika tatiline çıkan HAÇİKO Derneği kurucu başkanı Ömür Gedik, tatilden erken döndü. Gedik, tatilden ‘kedisi’ için erken döndüklerini söyledi.

Etiler’de bir mekan çıkışı objektiflere yansıyan Ferhat Göçer-Ömür Gedik çifti, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

İkili hem iş hem de tatil için geçtiğimiz haftalarda Amerika’ya gitmişti. Amerika tatilinden bahseden Gedik, tatil programında değişiklik yaparak erken döndüklerini anlattı.

KEDİM İÇİN HEMEN AMERİKA’DAN DÖNDÜK

Hayvanlara olan düşkünlüğüyle bildiğimiz Ömür Gedik, tatilden kedisi için erken döndüklerini söyledi:

“Birkaç gün önce bir değişiklik yaptık, kedim için hemen Amerika’dan dönmek zorunda kaldık”

Ömür Gedik ve kedileri

Bu açıklama sonrası Göçer, sevgilisine sitem ederek, “Ömür’e ‘Ne yapıyorsun?’ diyorum, ‘Kedinin ateşi çıktı, uyuyamıyorum’ diyor. Ben de ‘Peki Ömür’ deyip geçiyorum. Bir şey diyemiyorum ki” sözleriyle dikkat çekti.

‘EVİMİZDE BERABERİZ’

Pandemi sonrası konser yoğunluklarının başladığını ifade eden Gedik, yoğun çalışma temposunda her fırsatta birbirlerine vakit ayırdıklarını ifade etti:

“Boşluk bulduğumuz her anda birbirimizin yanına geliyoruz. Onun dışında zaten evimizde beraberiz”

‘EN GÜZEL DOĞUM GÜNÜ HEDİYEM’

11 Mayıs 1970 tarihinde dünyaya gelen Ferhat Göçer, geçtiğimiz günlerde sevgilisi ile bir pozunu Instagram hesabından yayınlayıp, “En güzel doğum günü hediyem” notunu yazmıştı. Romantik paylaşıma kayıtsız kalamayan Ömür Gedik, nazar boncuğu ve kalp emojileriyle birlikte “Aman diyeyim ve tabii” yorumunu yazmıştı.

Ömür Gedik: Kedim için hemen Amerika’dan döndük

Kaynak: Milliyet

Ev kedisi Boncuk, annesiz tavşanı büyütüyor

Küresel ısınmaya kedi kumu çözümü