in

Burcu Esmersoy, görme kaybı olan terk edilmiş köpeği evlat edindi

Yaşam hakkına saygı duyan 3 köpek annesi Burcu Esmersoy, görme kaybı olan terk edilmiş bir köpeği evlat edindi.

Burcu Esmersoy, hayvan sevgisiyle bir kez daha sevenlerine örnek oldu. Üç köpek annesi olan Esmersoy, bu kez Amasya’da terk edilmiş bir cana yuva oldu

Görme kaybı olan terk edilmiş köpeği Amasya’dan İstanbul’a getirten Esmersoy, tüm tedavisini yaptırıp köpeği diğer üç köpeğiyle yaşadığı evine yerleştirdi.

GÖRDÜĞÜM EN GÜÇLÜ BEBEK, BİLİYORUM HEPSİ DÜZELECEK

Sevimli köpeği evlat edindiğini Instagram hesabından sevenleriyle paylaşan Esmersoy, “birkaç sağlık sorunu daha var ama gördüğüm en güçlü bebek, biliyorum her şey düzelecek” dedi:

“Bu güzel çocuk, Amasya’dan geldi. Tüm kontrolleri yapıldı. Sağ gözde retina ayrılması, solda lens lüksasyonu ve görüş kaybı var. Önemli sorun kalbinde. Ayrıca böbrek hasarı, anemi, çesitli enfeksiyon ve birkaç sorunu daha var ama hayatımda gördüğüm en güçlü, en uysal, en tatlı şey olabilir bu bebek. Biliyorum her şey düzelecek o yüzden gönül rahatlığı ile bu postu paylaşıyorum. teşekkür etmem gereken insanlar var başta onu fark eden @aysemerveyalcin onun videosunu hesabından paylaşan @umitkaralar (artık teyzesi) tüm muayene ve tedavisini hızlıca yapan @drpetsveterinerpoliklinigi aslı ve himmet hocalar veee umut dolu mesajlarıyla destek olan sizler ❤️ iyi ki varsınız , milyonlarca öpücükler. Ve tabi Bia, Luna, Thor da artık onun gözleri olacaklar.”

Köpekli afişle daire satılan sitede “köpek yasağı”

Görenler inanamadı! Karga ağzı açık çantadan 100 euroyu gagasıyla kaptı