in

Deniz Çakır hayvanları ziyaret etti: En güzel sizsiniz

Deniz Çakır, İzmir’deki hayvan barınağı Angel’s Farm Sanctuary’yi ziyaret etti. Çakır, barınaktaki hayvanlarla geçirdiği anları ‘Can dostlarla şifalandık… En güzel sizsiniz’ notlarıyla paylaştı.

Hayvanlara olan sevgisiyle bildiğimiz, yaşam hakkına saygı duyan ünlülerden biri olan Deniz Çakır; İzmir’de bulunan kurtarılmış çiftlik hayvanları barınağını ziyaret etti.

Hayvanlara olan düşkünlüğüyle sevenlerine örnek olan Deniz Çakır, sosyal medya hesabından sık sık hayvanlarla olan fotoğraflarını paylaşarak sevenlerine adeta görsel şölen yaşatıyor.

Çakır şimdide İzmir’de bulunan, Türkiye’nin ilk ve en büyük çiftlik hayvanlarını kurtarma çiftliği olan Angel’s Farm Sanctuary’yi ziyaret ederek, oradaki sevimli dostlarla geçirdiği keyifli anlarını takipçileriyle paylaştı.

Deniz Çakır’ın deve kuşlarıyla neşeli diyaloğu takipçileri tarafından çok sevildi.

‘insanoğlunun ettiği zulümden boynunuz bükülmüş ama en güzelsiniz siz …hep güzelsiniz..’

Çakır Instagram hesabından ‘Can dostlarla şifalandık’ notuyla çekildiği muhteşem fotoğraflarını sevenlerinin beğenisine sundu:

Ne güzelsiniz siz,belki hayat bi bacağınızı almış,belki insanoğlunun ettiği zulümden boynunuz bükülmüş ama en güzelsiniz siz …hep güzelsiniz.. 🌿 @angelsfarmsanctuary kurtarılmış hayvanlar için bir cennet.. Teşekkürler Sibel hanım, bugün şifalandık can dostlarla…

Angel’s Farm Sanctuary’de Instagram hesabından Deniz Çakır’ın hayvanları ziyareti esnasında çektiği fotoğrafları ‘O çocuklarımızı, çocuklar o’nu çok özlemişler meğer.’ notuyla takipçilerine sundu:

Bugün çat kapı bir misafirimiz vardı. 😊 Sevgili Deniz Çakır gelmiş aman ne iyi etmiş.💚 O çocuklarımızı, çocuklar o’nu çok özlemişler meğer. ☺

Deniz Çakır bu anlamlı davranışıyla sevenlerinin kalbinde bir kez daha taht kurdu

Bebeğiniz için köpek, genç çocuğunuz için kedi besleyin 

TCDD’den uyarı: Tren yollarına hayvanlarla yaklaşmayın