in

Busenaz Sürmeneli: Köpeğim ‘Panda’yı çok özlüyorum

2020 Tokyo Olimpiyatları’nda kadınlarda altın madalya kazanan milli boksör Busenaz Sürmeneli, Dünya Şampiyonası hazırlıklarına devam ediyor. Kampta olduğu dönemde köpeği ‘Panda’dan ayrı kalan Sürmeneli onu çok özlediğini dile getirdi.

2020 Tokyo Olimpiyatları’nda kadınlarda altın madalya kazanan milli boksör Busenaz Sürmeneli

2020 Tokyo Olimpiyatları’nda kadınlarda altın madalya kazanan milli boksör Busenaz Sürmeneli, Dünya Şampiyonası hazırlıklarına devam ediyor.

Hayvanlara olan sevgisini sosyal medya hesabından sevenleriyle her fırsatta paylaşan Sürmeneli, Dünya Şampiyonası’na hazırlık kampında olduğunu, köpeği ‘Panda’dan ayrı kaldığını ve onu çok özlediğini dile getirdi.

AA’nın haberine göre, Kamp ve antrenmanlarının olmadığı zamanlarda ailesiyle vakit geçirmeyi çok sevdiğini ifade eden başarılı sporcu, gün içerisinde arkadaş gruplarıyla da vakit geçirdiğini ifade ederek, “Alışveriş yapmaktan ziyade arkadaşlarımla vakit geçirmeyi tercih ediyorum. Hepsi de zaten sporun içerisinden insanlar. Genelde mangala oynamayı çok seviyorum.” diye konuştu.

KÖPEĞİM ‘PANDA’YI ÖZLÜYORUM

Sürmeneli, “Panda” ismi verdiği 5 aylık köpeğiyle de çok vakit geçirdiğini ifade ederek, “Ben onu çok seviyorum ve evde olamadığım dönemlerde özlüyorum. Birbirimize de çok alıştık. Kampta olsam bile Panda’yı görebilmek için ailemle görüntülü konuşuyorum. Ben onu görünce çok mutlu oluyorum.” şeklinde konuştu.

Busenaz Sürmeneli ve köpeği Panda.

Hayvan sevgisini kendisine annesinin aşıladığını anlatan Busenaz Sürmeneli, sokak hayvanlarını beslemeyi de ihmal etmediğini aracının bagajında sürekli kedi ve köpek maması bulunduğunu söyledi.

Sürmeneli kampa gitmeden önce Instagram hesabından köpeği ‘Panda’ ile sevimli pozlarını takipçileriyle paylaştı:

Kamp öncesi aşırı doz panda sevgisi alındı. Tam motivasyon göreve hazırız ❤️😀🐶

ASIL HEDEFİM 2024 PARİS OLİMPİYATLARI

İstanbul’da, mayıs ayında yapılacak Kadınlar Dünya Şampiyonası’nın hazırlıklarını Yeni Ordu Stadı’ndaki bireysel sporcu salonunda sürdüren Sürmeneli, altın madalyayı hedeflediğini belirterek, “Bunun için çok sıkı şekilde çalışmalarımı sürdürüyorum.” dedi,

Olimpiyat şampiyonu Busenaz Sürmeneli'nin hedefi dünya şampiyonluğu

Milli boksör, asıl hedefin 2024 Paris Olimpiyatları olduğunu dile getirerek, “İnşallah Paris’te bir tarih daha yazacağım.” değerlendirmesinde bulundu.

Hasta köpeği market arasıyla sokak sokak gezdiriyor

Aktivistler balıklar için eylem yapacak!