in

Sevimli köpek, üzgün yetim inek ile arkadaş oldu

Sevimli köpek, üzgün hissetmemesi için yetim bebek inek ile arkadaşlık etmeye başladı. Şimdi birbirlerinin en iyi arkadaşları oldular.

Avustralyalı 36 yaşındaki çiftçi Krysten Pierre, kurtarma köpeği Snow’un nasıl hissettiklerini anladığı için çiftliğinde öksüz kalan ineklerle özel bir bağ kurduğunu söylüyor.

Köpek Snow, yetim kalan ineklerin sevgiyi hissedebilmeleri için her şeyi yapıyor.

Yedi yaşındaki kurtarma köpeği Snow, terk edilmenin nasıl bir his olduğunu anladığı için her zaman buzağılarla yakın arkadaş oluyor. Sevimli köpek tüm buzağı kardeşlerine takıntılı durumda.

İnsanı, oyun oynamaktan uyumaya, yemek yemeye ve hatta sarılmaya kadar, Snow’un tatlı ineklerin üzgün ve yalnız hissetmesini engellemek için yapmayacağı hiçbir şey olmadığını söylüyor.

Krysten, “Snow, ineklere karşı her zaman çok nazik olmuştur. Yolun her adımında onların yanında oluyor. “

Krysten, son birkaç yıldır yerel kurtarma “İnek Eve Dönene Kadar” için inekleri besliyor ve Snow’un buzağılarla kurduğu bağları belgeliyor.

Snow hakkında konuşan Krysten şunları söyledi: “Her zaman içeri giren hasta ve zayıf bebek ineklere çekildi ve onlar iyileşip yerleşirken her zaman gidip onlara sarıldı. İnekler daha fazla yerleştikçe, Snow onlarla oynamaya başlıyor ve onlardan biraz daha iri olduğunu bildiği için her zaman çok nazik davranıyor. Aynı şekilde inekler de Snow’u sever. Pek azı onunla gerçekten özel bir bağ kurar ve her zaman onun yanındadır. “

“İneklerden biri, Teddy, ona takıntılıydı ve her yerde onu takip ederdi, her zaman onunla oynamak ve her küçük şeyi yapmak isterdi. Şu anki koruyucularımızdan biri olan Bliss, Snow ile aynı boyda, bu yüzden birlikte gürültülü bir şekilde oynamayı seviyorlar.”

Kurtarılmaya gelen ineklerin tamamı, genellikle anne-babalarının kesilmesi veya süt endüstrisinde kullanılması nedeniyle öksüz kalıyor.

Snow ise yerel bir gazetede evlatlık verilen yetim bir yavruydu, o şekilde evlat edinildi.

Kaçırdığı atla markete daldı; görenler şaşkınlık yaşadı!

Mersin’de 2 gün boyunca yağmurda kalan köpekler koruma altına alındı