in

‘Pascal’ şirket kedisi oldu

İstanbul’da gemi inşa sektöründe faaliyet gösteren bir şirketin yakınlarında doğan kedi ‘Pascal’, şirket tarafından evlat edinildi. Şirket, yaptığı paylaşımda ‘Pascal’ın ‘Şirket Kedisi’ olarak işe başladığını duyurdu.

14 Ocak’ın sona ermesiyle birlikte, çoğu hayvan sokağa terk edilmeye başladı. Bu süreç devam ederken İstanbul’da gemi inşa sektörü üzerinde faaliyet gösteren bir şirket örnek bir davranış sergiledi.

Kedi ‘Pascal’ İstanbul’un Tuzla ilçesinde, gemi inşa sektörü üzerinde faaliyet gösteren bir şirketin merkez binasının çok yakınlarında dünyaya geldi. Sevimli tavırlarıyla kendini çok sevdiren ‘Pascal’ şirket tarafından evlat edinildi.

Şirket Linkedln hesabı üzerinden yaptığı paylaşımında, ‘Pascal’ın resmi olarak ‘Şirket Kedisi’ olarak aralarına katıldığını duyurdu. Paylaşım binlerce beğeni aldı. Bu örnek davranış yaşam hakkına saygı duyan bireyler tarafından takdir edildi.

‘Pascal’ şirketin danışmasında görevli, geleni gideni izliyor, gözü tutarsa sevimli davranıyor, mırlayıp, sırnaşıyor.

Ajanimo olarak ‘Pascal’ı yeni işi için tebrik ediyor, kariyerinin uzun süreli olmasını diliyoruz. Umuyoruz ki sokaktaki tüm can dostlarımız da ‘Pascal’ kadar şanslı olur.

Şirket Kedisi olarak göreve başlayan kedi ‘Pascal’.
Mesai saatleri içerisinde çalışkan kedi ‘Pascal’ .

Aç kalan kurt şehir merkezine indi

Soğuk havalarda sokakta yaşayan hayvanlar için neler yapabiliriz ?