in

Merve Oflaz köpeklerle güneş banyosu yaptı

Yaşam hakkına saygı duyan Merve Oflaz, plajda köpeklerle güneş banyosu yaptığı karelerini sosyal medya hesabından, ‘Güneşte keyfimiz yerinde’ notuyla sevenleriyle paylaştı.

Survivor’ın ilk kadın şampiyonu olan yaşam hakkı savunucusu Merve Oflaz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla takipçilerini büyülemeye devam ediyor.

Oflaz, Intagram hesabından yaptığı bir paylaşımlarda sokakta yaşayan hayvanlar için farkındalık yaratmak üzerine notlar paylaşıyor.

Sokaktan evlat edindiği 2 köpek ve kedi annesi olan Oflaz, hayvanlara olan sevgisi ve merhametiyle sevenlerine örnek oluyor.

‘Güneşte keyfimiz yerinde ♥️’

Rol aldığı Arka Sokaklar dizisinin sezon finaline girmesiyle soluğu tatilde alan Oflaz, plajda köpek dostlarıyla güneş banyosu yaptığı anlarını Instagram hesabından ‘Güneşte keyfimiz yerinde ♥️’ notuyla paylaşarak takipçilerinin beğenisine sundu.

Oflaz’ın Patili dostlarıyla paylaştığı pozlarına hayranları tarafından, “Çok tatlısınız ya”, “en güzel manzaranın birleşimi”, “Hep keyfiniz yerinde olsun” yorumları yapıldı

‘Bize rağmen var olmaya çalışan tüm canlıları başka seviyorum’ diyen Merve Oflaz’ın can dostlarıyla çekildiği muhteşem fotoğrafları…

Hayatıma ışıltı katanlar canım Kızım & Kira

Mutlu pazar fotoğrafı bırakıyorum ♥️ #satınalmasahiplen 🐾

Mevzu bahis yeterki yemek olsun 🙃

🐶💚

akşam yemeğime ortak olanlar var yine w Kira 💓

Bizde her öğün manzara bu 😅

#4ekimhayvanlarıkorumagünü sadece tek gün değil her gün onlar için elimizden ne gelirse yapalım. Sizlerden tek isteğim onları görmezden gelmemeniz , ilanları paylaşmanız , parayla satın alınıp sonrasında barınaklara, sokaklara terk edilen binlerce canı unutmamanız 🙏🏻😔 #satınalmasahiplen Hiçbir zaman desteğini sokak hayvanları üzerinden çekmeyen

Maaile🐾

çok aşk 🖤

🐱

 #mutluluk bu olsa gerek

Doğada bize rağmen var olmaya çalışan tüm canlıları başka seviyorum 

Kolombiya’da boğa güreşi sırasında tribün çöktü: 4 ölü, 322 yaralı

Yavru kediler boğulmaktan son anda kurtarıldı