in

Köpeğin yaraladığı Zeynep Doruk: Suçlu olan hayvan değil

Köpeğin yaralandığı ünlü oyuncu ve şarkıcı Zeynep Doruk, “Hayvanlara sevgim azalmayacak. O köpeği bu hale getiren insanlardı. Kim bilir ne travmalar yaşadı” dedi.

Uzun bir süre Sertab Erener’in vokalistliğini yaptıktan sonra solo kariyerine yönelen Zeynep Doruk, sahne için gittiği Bodrum’da, sokaktaki köpekler tarafından yaralandı. Yaralanmış yüzünün fotoğrafını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan şarkıcı, “Otelin önünde köpek saldırısına uğradım. Bu, yüzümün saatler süren operasyon sonrası düzelmiş hali… Gözümü kaybetmediğim için şanslıyım” yazdı.

Köpeğe kızmadığını ve hayvanlara olan sevgisinin hiç azalmayacağını belirten Doruk, “O köpeği bu hale getiren insanlardı. Kim bilir ne travmalar yaşadı! Dövüldü, eziyet edildi, bunu yapabilecek bir yaratığa dönüştü. Biz insanlar doğayı katlediyoruz. Hayvanlara kötü davranıyoruz. Onlara yaşayacak yer bırakmadık. Suçlu olan köpek değil, insanlardır” şeklinde konuştu.

Zeynep Doruk: Köpeğe kızmıyorum

“BU KADAR SEVİLDİĞİMİ BİLMİYORDUM”

Ardından kendisine ulaşan herkese teşekkür eden Doruk, “Bu kadar sevildiğimi bilmiyordum. Mesaj atan, arayıp soran herkese çok teşekkür ederim. Moralim yerinde, ağrım tabii ki var ama hayattaki her şey gibi bunun da geçeceğini biliyorum. Yine de ucuz atlamış hissediyorum. Çok iyi bir doktor yaptı ameliyatımı ve sevgiyle iyileşiyorum. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Milliyet

Balıkesir’in her yerinde ‘Pati’ler var

Elektrik ile balık avlayan 2 kişi akıma kapılıp öldü