in

Kedi kavgasıyla hatırlanan Aysun Kayacı yıllar sonra görüntülendi

Daha önce kedi için ettiği kavga ile de gündeme gelen Aysun Kayacı, uzun yılların ardından ilk kez görüntülendi.

Uzun yıllardır yurt dışında yaşayan ve ekranlardan uzak olan Aysun Kayacı Dubai’de gelinlik provasında görüntülendi.

2009 yılında meslektaşı manken Aysu Baceoğlu ile kedi için kavga etmişti; Aysun Kayacı’nın son halini görenler tanımakta zorlandı.

GELİNLİK PROVASINDA GÖRÜNTÜLENDİ 

Doktorlar, Sevgili Öğretmenim ve Ümit Milli gibi projelerde yer alan oyuncu Aysun Kayacı, 2012 yılında Efe Kapancı ile nikah masasına oturarak Londra’ya yerleşti. Yıllardır orada yaşayan Kayacı, Dubai’de görüntülendi

Gazeteci Bilal Özcan’ın haberine göre, uzun süredir merak konusu olan Kayacı, Dubai’de gelinlik mağazasında kendisine özel gelinlik diktirirken objektiflere takıldı.

Neden gelinlik aldığı merak konusu olan Kayacı’nın ünlü olduğunu sakladığı ve sıradan bir vatandaş gibi davrandığı iddia edildi.

GÖRENLER ZOR TANIDI 

Yıllar içinde değişen Aysun Kayacı, zayıflığıyla dikkatlerden kaçmadı. Yüzü oldukça ince görülen ve estetik yaptırdığı ileri sürülen Kayacı, görenler ilk bakışta tanımakta zorlandı.

yıllar önce kedi kavgasıyla gündeme gelmişti

Aysun Kayacı 2009 yılında meslektaşı Aysu Baceoğlu ile kedi için ettiği kavgayla gündeme gelmişti.

, Baceoğlu kavganın nedenini şöyle açıkladı: “Aysun alerjisi olduğu için kedisi Pıtır’ı bana bıraktı. ‘Mama ve veteriner masraflarını ben öderim’ dedi. Ancak o gün bugündür Pıtır’ı ne aradı ne sordu. Ben ayda kedi için 500 TL masraf ediyorum. Bundan sonra Pıtır’ı ancak rüyasında görür.”

Aysun Kayacı ise Baceoğlu’nun sözlerine aldırmadığını belirterek “Bunu basına neden anlatıyor ki? Ne gerek vardı bir gazeteciye bunu söylemeye. Bunu sakın haber yapmayın” dedi.

‘ÇOBANIN OYUYLA BENİM OYUM BİR Mİ?’ ÇIKIŞI YILLARDIR KONUŞULUYOR 

Aysun Kayacı, oyunculuk performanslarının yanı sıra 20 yaşındayken bir programda “Benim oyumla çobanın oyu mu bir mi?” demiş ve yıllarca gündemden düşmemişti.

Geçtiğimiz sene bu sözleri hakkında açıklama yapan Kayacı, “O sözü söylediğimde 20 yaşındaydım. Programda çevre politikaları konuşurken söylemiştim. Söylediğim anda da pişman oldum. Bugün 41 yaşındayım. Bambaşka, sakin bir hayatım var. Yılın 2-3 ayını Türkiye’de geçiriyorum. Ülkemi, insanlarımı çok seviyorum. Kimsenin işiyle, diniyle, diliyle ilgili söz söyleyecek biri değilim” demişti.

AYSUN KAYACI KİMDİR

Aysun Kayacı 20 Mayıs 1979’da İstanbul Üsküdar’da doğdu. Aysun Kayacı; Türk manken, oyuncu, sunucu.

Mankenliğe 15 yaşında fuarlarda stand görevlisi olarak başladı. Uzun süre mankenlik yaptıktan sonra 2000’li yıllarda oyunculuğa da başladı ve Zehirli Çiçek dizisinde rol aldı.

2004 yılında 12. MGD Altın Objektif Ödülleri’nde “Yılın En İyi Mankeni” ödülünü aldı. 2005 yılında Çat Kapı, 2006 yılında Doktorlar, 2007 yılında Sessiz Gemiler adlı dizilerde rol aldı. Kısık Ateşte 15 Dakika adlı sinema filminde de şarkıcı rolü oynadı. 2007 – 2008 yıllarında Pepsi’nin ses getiren bir reklam filminde oynadı.

Aysun Kayacı, uzun yıllardır yurtdışında yaşıyor.

Antalya’da kedi öldüren turisti serbest bıraktılar

Tayland’da iki kişinin bavulundan 109 canlı hayvan çıktı