in

İnsan olmaktan vazgeçti, hayatına köpek olarak devam edecek!

Japonya’da yaşayan bir kişi, hayatının geri kalanını dört ayak üzerinde bir köpek olarak geçirmek istiyor.

'Hayvan olmaya karar verdim' diyerek köpek kostümü diktirdi

Japonya’da yaşayan Toko isimli bir kişi, ülkedeki Zeppet isimli bir kostüm üreticisi firmayla temasa geçerek gerçek boyutlu bir köpek kostümü yaptırdı. İnsan olmaktan vazgeçtiğini söyleyen adam, yaptırdığı özel kostüm sayesinde dört ayak üzerinde bir köpek olarak geçirmek istiyor.

40 gün süren yapımı ve 15 bin dolara mal olan gerçekçi köpek kostümünü giyerek çektiği fotoğraflarını sosyal medyada paylaşan Toko, “Lessi türü köpek kostümü yaptım çünkü giydiğimde gerçek görünüyor. Gerçekçi bir model olmasını istediğim için, boyuma yakın büyük bir hayvanın iyi olacağını düşündüm. Bu yüzden bir köpek kostümü yaptırmaya karar verdim” dedi.

Geçtiğimizay açtığı YouTube hesabını takip eden binin üzerindeki takipçisi için paylaştığı videolarda hayvan olarak yaşama deneyiminden bahseden Toko, şimdiye kadar YouTube’da 600 binden fazla görüntülenme ve Twitter’da 50 binden fazla beğeni aldı.

Japonya’daki yerel medya ve televizyonlarda haber olan sıradışı adam, yayınlanan görüntülerde bir köpek gibi yerde sırtının üzerinde yuvarlanırken görülüyor.
Bir diğer videoda ise köpek adam Toko, üzerinde “Köpek oldum çünkü hayvan olmaya karar verdim” yazılı olan notları kameraya gösteriyor.

Toko’nun kararına sosyal medyadan farklı tepkiler geldi. Kimisi kostümün gerçeğe yakın olmasını överken, bazıları ise köpek adamın doğal görünmediğini söyleyerek, “Ne kadar para harcarsan harca, hiçbir zaman gerçek bir köpek olmayacaksın” dedi.

Kupayı kazanan Sivasspor’ın en küçük destekçisi

Billur Kalkavan üzücü haberi verdi: Hep minnetle anacağız