in

İlkin Tüfekçi Alaçatı’da 35 köpeğe bakıyor: Ruhuma ev gibisiniz çocuklar

Ünlü oyuncu İlkin Tüfekçi, Alaçatı’daki evinin yakınlarında yaşayan 35 köpeğe bakıyor. Tüfekçi, köpekleri elleriyle beslediği anları Instagram hesabından; ‘Ruhuma ev gibisiniz çocuklar’ notuyla paylaştı.

İlkin Tüfekçi

Yaşam hakkına saygı duyan başarılı oyuncu İlkin Tüfekçi, bir süredir yoğun bir tempoyla çalışıyor. Tiyatro ve dizi setlerinde koşturan güzel oyuncu, geçtiğimiz günlerde kendisine zaman ayırıp soluğu Alaçatı’da aldı.

Tüfekçi, geçtiğimiz yaz Alaçatı’da tuttuğu bahçe içindeki evinde hayvanlarla ve doğayla iç içe günlerini dolu dizgin geçiriyor.

‘Ruhuma ev gibisiniz çocuklar’

Evinin yakınlarındaki 35 köpeğe bakan oyuncu, kilolarca mama alıp, sokaktaki köpekleri elleriyle besliyor.

Tüfekçi, köpekleri elleriyle beslediği anlarını Instagram hesabından sevenleriyle şu notu ekleyerek paylaştı:

Alaçatı’daki hayatım ruhuma armağan gibi..
Ben burada olduğum zamanlar, hemen hemen her sabah güneş doğduktan hemen sonra, köpeklerimle yürüyüşe çıkıyoruz. Bu sabah yürüyüş yolunda köpekler bir anda tarlaya doğru koştu. Çalıların arasında minik bir kuş vardı. Onlar ilk önce kuşu yem gibi gördüler ama çok kısa zaman içinde beni anladılar sakinleşip ,yaralı kuşun başında oturdular. Benim pansuman yapabilmem için malzeme almaya gidip gelmem gerekiyordu. Yiyebilecekleri bir kuşun başında beni beklediler. Ve biz o minik kuşu birlikte iyileştirip, kısa zaman içinde uçurduk. Bu video da kahramanlıklarının ödülleri 🙂
Ruhuma ev gibisiniz çocuklar.❤️

Gök gürültüsünden korkan 55 koyun hayatını kaybetti

Papağanla okula gidiyor, masa tenisi oynuyor