in

Gonca Vuslateri: Hayvanlarımın onayladığı aşkı henüz bulamadım

Başarılı oyuncu Goncu Vuslateri, hayvanlarının onayladığı bir aşkı bulamadığını ifade etti. Katıldığı bir televizyon programında esprili açıklamalar yapan Gonca Vuslateri, evlilik iddialarına ‘Henüz evdeki 7 hayvanımın onayladığı bir aşk yok.’ cevabını verdi.

Gonca Vuslateri

Yeni filmi “Allah Yazdıysa Bozsun”un heyecanını yaşayan Gonca Vuslateri, Show Tv’de Ömür Sabuncuoğlu’nun konuğu oldu.

Programda, evliliğin en sevmediği tarafının boşanmak olduğunu dile getiren Gonca Vuslateri, ses mühendisi Edip Burak Ertoğan ile dört yıl önce biten evliliği hakkında, “Güzel bir evliliğim vardı. Dünyevi farklılıklardan dolayı evliliğimiz bitti. Yeniden evlendiğini duydum. Önümüzdeki ay ben de evleneceğim” diyerek, esprili açıklamalarda bulundu.

Ünlü oyuncu esprili açıklamalarının ardından medyada hakkında çıkan ‘Gonca Vuslateri evleniyor” iddialarına, Instagram hesabından yine esprili bir dille yanıt verdi.

Henüz evdeki 7 hayvanımın onayladığı bir aşk yok

Gonca Vuslareri hakkında çıkan evlilik iddalarına, Instagram hesabından çok sevdiği hayvanlarının fotoğrafını paylaşarak ‘… evdeki 7 hayvanımın onayladığı bir aşk yok’ açıklamasıyla cevap verdi:

“Hakkımda çıkan magazin haberini anca görebildim :”Gonca Vuslateri evleniyor.”
Evlilik kısmı harika. Gerçekten. Gelinlik, tüller, müzik, ilgi sende, acayip masraf.. harika. – da! adam nerde yatacak?😂

Henüz evdeki 7 hayvanımın onayladığı bir aşk yok. Çocuk yok. Mütemadiyen hamileyim ve evleniyorum. . Valla şakası bile masraf!:)
Kriz var kriz . Ekonomik krizin ve rock’n roll’un olduğu yerde nikah mübah değildir..

Ha kalbimiz yok mu var tabii olmaz mı😎
Ama adamın yatacak yeri yok! :teknik olarak 🤤😂🌻🌻

Coşturmayın akrabaları .. yok evlilik mevlilik bende🌍🍃”

Vuslateri’nin esprili açıklamasına hayranlarından; “Orada kendine yer varsa iyi💖”, Bu canlar her şeyden daha önemli en büyük aşk bunlar👏”, “Bunların arasına yatmak varken koca da neyn?🤪” yorumları geldi.

Gonca Vuslateri ve eski eşi Edip Burak Ertoğan

Gonca Vuslateri programda oyunculuk hayatı ile ilgili de samimi açıklamalarda bulundu:

‘PARA KAZANMAK İÇİN ÇOK ÇALIŞTIM

Hayatını değiştiren ismin Nisan 2012’de akciğer kanseri nedeniyle vefat eden senarist ve söz yazarı Meral Okay olduğunu belirten Vuslateri, “Arkadaşımın telefonundan telefonunu gizlice aldığım Meral Okay’ın karşısına çıktığımd, ‘Dik dur’ dediği günü unutamıyorum. Benimle saatlerce sohbet etti. ‘Biraz sabret, çok iyi bir oyuncu olacaksın’ dedi. Onu dinledim. Para kazanmak için çok çalıştım” şeklinde konuştu.

“ÜSTELİK ÜNLÜYDÜM!”

Geçtiğimiz aylarda “Bu ülkenin en az paraya en sevilen karakterini oynadım” açıklamasıyla adından söz ettiren 35 yaşındaki oyuncu, Ömür Sabuncuoğlu’nun “Parasızlığın dibine vurduğun zamanlar oldu mu?” sorusuna, “Oldu, üstelik ünlüydüm” cevabını verdi.

“ÇOK ESKİ SEVGİLİMİN NİŞANINA GİTTİM”

Özel hayatına dair dikkat çeken açıklamalarda bulunan oyuncu, “Mutluluğun peşinde bir kadınım. Çok eski sevgilimin nişanına gittim. Eski defterleri tutmak gibi bir huyum yok” ifadelerini kullandı.

Cem Yılmaz ve Gonca Vuslateri

‘CEM YILMAZ’LA NEDEN KÜSEYİM?

Yıllar önce katıldığı bir ödül töreninde kendisini ti’ye alan Cem Yılmaz’la aralarındaki buzları eriten Vuslateri, Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı ve Demet Akbağ’ın başrolünde olduğu ‘Aydınlıkevler’ tiyatro oyununun galasında bir araya geldiği usta komeden ile fotoğrafını paylaşmıştı. Oyuncu, “Neden küseyim? Ülkenin önünde eğilecek komedi ustalarından biri. ‘Niye böyle oldu?’ diye kendi içimde ona kızdım. Enerji bana küskünlük olarak geri döndü ama zaman geçti. İleride bir araya gelip, bir şeyler yapabiliriz” dedi.

Mersinli çiftçi, Tarım Müdürlüğünün önüne ölü hayvan bıraktı!

Mülke ‘izinsiz girdiği’ için kediyi hapseden kişi tazminat ödeyecek