in

Evinin önünde dolaşıyor diye kediyi tüfekle vurdu!

Tekirdağ’da vicdan yoksunu bir şahıs, evinin önünde dolaşan kediyi pompalı tüfekle vurdu. Çevredeki vatandaşlar tarafından veterinere götürülen kedinin felç kalma durumunun olduğu öğrenildi.

Hayvanların insanlar tarafından maruz kaldığı şiddet bitmek tükenmek bilmiyor. Her gün yeni bir caniliğe tanık oluyoruz. Şimdide evinin önünde dolaşıyor diye, sokakta yaşayan evsiz kedi; vicdan yoksunu bir şahıs tarafından pompalı tüfekle vuruldu.

Olay, Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesi Ambardere mevkiinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, N.B. isimli vatandaş, evinin önünde dolaşan kediye pompalı tüfekle korkutmak için ateş etti.

Saçmaların isabet ettiği kedi kanlar içerisinde yerlere yığıldı. Ateş sesleri ile çevredeki vatandaşlar olay yerinde kediyi yaralı halde görünce polis ekiplerine durumu bildirdi.

Kedi, çevredeki vatandaşlar tarafından veterinere götürülürken, polis ekipleri de olayla ilgili inceleme başlattı. Kedinin omuriliğine isabet eden saçmaların felç riski oluşturabileceği bilgisi kaydedildi.

Olayla ilgili inceleme sürüyor.

İnsan vücudunun gerçekten de ete ihtiyacı var mı

Tel örgülerin arkasındaki köpeklere sopayla saldırdı!