in

Deniz Çakır: Hayvan sevmeyen bir insan benim dostum olamaz

Armağan Çağlayan’ın YouTube kanalındaki ‘Gör Beni’ isimli programına konuk olan Deniz Çakır, samimi açıklamalarda bulundu. Hayvanlara olan sevgisiyle bilinen Çakır, programda hayvanları sevmeyen biriyle dost olamayacağını söyledi.

Başarılı oyuncu Deniz Çakır, Armağan Çağlayan’ın Youtube kanalındaki ‘Gör Beni’ isimli programına konuk oldu.

Programda Armağan Çağlayan’la samimi bir sohbet gerçekleştiren Çakır, hayatına ve mesleğine dair samimi açıklamalarda bulundu.

Hayvan sevmeyen bir insan benim dostum olamaz

Armağan Çağlayan’ın yönelttiği “Sanki siz çok insan seçermişsiniz gibi hissediyorum?” sorusu üzerine Deniz Çakır çarpıcı açıklamalarda yaptı.

Deniz Çakır, bu soru üzerine hem evet hem de hayır yanıtını verdi. Yaşam hakkına saygı duyan, hayvanlara olan sevgisini her fırsatta gösteren oyunculardan biri olan Çakır, “Hayvan sevmeyen bir insan benim canım, dostum falan olamaz” dedi:

Şimdi böyle söyleyince biraz evet biraz hayır… Evet bazı hayat görüşündeki insanlara merhaba derim ama benim dostum olamaz ne konuşacağım ben onunla. Hayvan sevmeyen bir insan benim canım,  dostum falan olamaz mesela net.

KÖPEKLE GÖZ GÖZE GELİNCE İÇİ GİTMEYEN BİRİYLE SARMAŞ DOLAŞ OLAMAM

Ama tabii yapacak bir şey yok oda öyle der geçerim. Merhabamı da derim ama  mesela bir “köpekle göz göze gelince şöyle içi gitmeyen biriyle” çok sarmaş dolaş da olamam yani bu insan seçmekse evet. Dünya görüşü bana çok zıt biriyle ki çok açığım farklı görüşlere, ama bazı konularda bana çok zıt köşeli ise mesela evet çok yamacımda tutamam çünkü hayat zaten bugün, ben bugünümü beni de yükseltecek, birbirimize iyi geleceğimiz insanlarla geçirmeyi tercih ederim.

https://twitter.com/ajanimopetmag/status/1535692304333283330

Çakır, hayatında yer alacak insanlarla ortak bir şeyler paylaşmak ve kendisiyle aynı şeylerden hoşlanan insanlarla vakit geçirmeyi daha tatlı bulduğunu ifade etti:

Birinin  “ayy bende köpekleri hiç sevmem” demesi benim insan olarak içimi akıtıyor, yoksa o onun tercih  zarar vermesin, sevmiyorsa sevmesin yapacak bir şey yok. Ama onun o kötücül ve ayy falan tavrı mesela benim bir nefessiz kalıyorum ve sonrada bütün organlarım aşağıya doğru akıyor sonra tutunacak bir şeyle yükselemem gerekiyor. Dolayısıyla daha kendi yaşam bakışıma ve benim gibi şeylerden hoşlanan insanlarla vakit geçirmek, daha tatlı bir şey şu üç günlük yaşamda.

‘Gör Beni’de Deniz Çakır’ın konuk olduğu bölümün tamamını buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Böyle güzel insanlar da var, doğum yapan köpek ve yavruları için inşaat durduruldu

Muğlalı Muhtar, leylek yuvalarını temizletti