in

David Beckham ve oğlu köpekbalıklarıyla yüzdü

David Backhem ve oğlu Cruz Backhem Bahamalar’da köpekbalıklarıyla birlikte yüzdü. O anların paylaşıldığı fotoğraflarda David Backhem’ın suratındaki tedirginlik çok konuşuldu.

Ünlü futbolcunun en büyük çocuğu Brooklyn Peltz Beckham’ın 9 Nisan’da yıldızlarla dolu bir merasimle Nicola Peltz Beckham’ın evlenmesinin düğün telaşını atlatan Backhem ailesinin 17 yaşındaki oğlu Cruz Beckham babasıyla olan bol güneşli fotoğrafları instagram hesabından yayımladı.

İndependent Türkçe’nin haberine göre, ünlü aile, Victoria Backhem’ın 48. doğum gününü de pazar günü düzenlenen lüks bir partiyle kutladı.

Beckham ailesinin en genç ikinci üyesi Cruz, babasıyla birlikte çekilen fotoğraflarını Instagram’daki 2 milyona yakın takipçi kitlesiyle paylaştı.

Cruz arkasında çok sayıda köpekbalığı yüzerken gülümseyen David’in fotoğrafının yer aldığı bir gönderiye “tedirgin gülüş” yazdı.

Aile pazar günü ise Miami’de moda tasarımcısı Victoria için aile fotoğraflarıyla süslenmiş 7 katlı bir doğum günü pastasıyla büyük bir doğum günü partisi düzenledi.

Eski Spice Girl’ü sosyal medyadan kutlayanlar arasında David ve çiftin üç oğlunun (Brooklyn, Romeo ve Cruz) yanı sıra eski müzik grubu Spice Girls’deki arkadaşları da dahil diğer ünlü dostları vardı.

Türkiye’nin 5 katı büyüklüğünde orman yok oldu

Yolun karşısına geçmeye çalışan köpeğe araba çarptı