in

Cumhurbaşkanı Erdoğan, hayvan barınağını ziyaret etti

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beykoz’da ilçe belediyesi tarafından yaptırılan hayvan barınağını ziyaret etti.

Daha önce yaptığı açıklamalarla sokakta yaşayan sahipsiz hayvanlarının yerinin barınaklar olduğunu öne süren Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, Beykoz Belediyesi tarafından yaptırılan sokak hayvanları bakım ve rehabilitasyon merkezi ile doğal yaşam alanı parkını ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın barınaktaki yetkililerden bilgi aldığı öğrenildi.

Erdoğan gezisi sırasında barınakta tutulan Maylo adlı Jack Russell Terrier cinsi köpek ile top atarak oynadığı belirtildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ziyareti esnasında Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan, AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve oyuncu Hülya Koçyiğit’in de aralarında bulunduğu bir grup eşlik etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, hayvan barınağını ziyaret etti.

Erdoğan, geçtiğimiz ay yaptığı açıklama ile sokakta yaşayan sahipsiz hayvanların yerinin barınaklar olduğunu iddia etmişti. Erdoğan’ın açıklamalarından sonra, partisine bağlı bazı belediyeler, sokakta yaşayan hayvanları toplamıştı.

Uzmanlar ise siyasilerin aksine barınaklarda uzun süre kalan köpeklerde gelişebilecek olumsuz durumlara işaret ediyor.

Kocaeli’de korkunç olay: Yunusu kurşunladılar

Galatasaraylı taraftarlar sokaktaki hayvanları besledi