in

Billur Kalkavan sağlık durumunu kedili fotoğrafıyla paylaştı

Bir süre önce kanser teşhisi konan Billur Kalkavan, paylaştığı kediyle fotoğrafına “Her gün daha iyi oluyorum” notunu düştü

Hayvan sevgisiyle de tanınan Billur Kalkavan’ın, bir süre önce akciğer kanseri olduğu ortaya çıktı.

Hastalık haberine Billur Kalkavan’ın sevenleri üzülürken ünlü isim, hastalıkla mücadelede kararlılığını ve pozitif enerjisini büyütüyor.

Instagram’dan tedavi süreciyle ilgili paylaşımlarda bulunan Billur Kalkavan, 3 gün önce yaptığı kedili paylaşımda, sağlık durumunun iyiye gittiğini duyurdu.

Billur Kalkavan, paylaşımında şunları yazdı

“Evde Venüs’le…
Hergün daha iyi oluyorum. Bunda tedavimin yanısıra binlerce insandan gelen mesajlar, sevgi seli, dualar ve iyi niyetlerin de payı büyük. Gelen her mesajı okudum ama o kadar çoktu ki silmem bile günlerimi aldı. Çok azına cevap yazdım beni affedin yoruluyorum. Hepsini hücrelerime kazıdım ki hemen iyileşeyim 😍
Bunca sevgi seli daha önce de dediğim gibi milyonlarca hücremi iyileştirdi.
Allah tüm güzel hislerinizin, dileklerinizin misliyle size dönmesini nasip etsin”

Billur Kalkavan, iki gün önce yaptığı bir başka paylaşımda ise yine kedilerinin kendisine olan sevgisine yer verdi ve şunları yazdı:

Eve dönmekten memnun musun? Tabii çok bi de rahat uyuyabilsem 😹
Kafamda Julie, bacak arasında Kirpi, ayak ucunda Şanslı, yanıbaşımda Aslan, yan yatakta Venüs ve YinYeng daha ne olsun 😹Buğra çekmiş gece fotoyu.

Güney Kore First Lady’si Kim, ülkedeki köpek eti tüketimini eleştirdi

Nesli tükenmekte olan su samuru Silivri’de görüntülendi