in

Beykoz Belediyesi ekipleri köpekleri kamyonla ormanlık alana götürdü

Beykoz Belediyesi ekipleri, bir kamyon dolusu köpeği ormanlık alana götürdü. Ekipler, köpeklerin kamyonda olduğunu gören vatandaşların sorularını ise yanıtsız bıraktı.

Beykoz Belediyesi ekipleri, bir kamyon dolusu köpeği ormanlık alana götürdü. Belediye ekipleri, köpeklerin kamyonda olduğunu gören yaşam hakkına saygı duyan vatandaşların sorularını ise yanıtsız bıraktı.

Beykoz Belediyesi ekiplerinin Sarıyer Uskumruköy’deki ormanlık alana bir kamyon dolusu köpek getirdiği görüntülendi.

Sözcü’de yer alan habere göre, kamyondan şüphelenen bir vatandaş, kamyonun içindeki köpekleri kayıt altına aldı. Vatandaşın ‘Bu köpekleri nereye getiriyorsunuz?’ soruları belediye ekipleri tarafından yanıtsız bırakıldı.

Kameraların kayıtta olduğu sırada ekiplerin, ormanlık alanın kenarında park halinde bekleyen kamyonun kapısını kapattığı görüntüye yansıdı. Kamyonun içerisindeki bazı köpeklerin kulaklarında küpelerin de kesildiği görüntülendi.

Beykoz Belediyesi ekiplerinin, hayvanları ormanlık alana terk etmek istediği iddia edildi.

İYİ PARTİLİ İBRAHİM ÖZKAN’DA TEPKİSİNİ GÖSTERDİ

Görüntüleri paylaşan İBB İYİ Parti Grup Başkanvekili İbrahim Özkan da sosyal medyadan konuyla ilgili paylaşımda bulundu:

“Günah! Beykoz Belediyesi ekipleri Sarıyer Uskumruköy’deki ormanlık alana bir kamyon dolusu sokak köpeğini bırakırken hayvanseverler tarafından görüntülendi”

Engelli patili dostlarımız koruma altında

Köpek Skippy’nin dünyanın en yaşlı köpeği olduğuna inanılıyor