in

Yaren Leylek’in yuvasından 24 saat canlı yayın

Geçtiğimiz günlerde yeniden yurda dönen Yaren Leylek yuvasına yerleşti. Karacabey Belediyesi bu yıl Yaren Leylek’in yuvasının yakınına kamera sistemi kurdu, yuva 24 saat canlı yayınla internet sitesi üzerinden izlenebiliyor.

Yaren Leylek geçtiğimiz günlerde tekrar yurda döndü. Karacabey Belediyesi bu yıl Yaren Leylek’in yuvasının yakın bir konumuna kamera sistemi kurdu. Yuva internet üzerinden 24 saat canlı yayınla izlenebilecek.

Yaren Leylek bu yılki göç döneminde Adem Amcayı yine unutmadı ve ikili 11. yılda tekrar aynı yerde buluştu. Belgesellere konu olan, samimi halleriyle dostluğun tür tanımadığını insanlığa gösteren Adem Amca ve Yaren Leylek’in hikayesi, tüm güzelliğiyle yaşanmaya devam ediyor.

Yaren Leylek bu yıl Eskikaraağaç’a yalnız gelmedi. 11 yıldır mahallenin sevgilisi olan ve herkesin çok sevdiği Yaren Leylek; bu yıl göç dönemiyle birlikte eşini de beraberinden getirerek, hikayeye yepyeni bir karakter daha eklemiş oldu.

YAREN LEYLEK’İN YUVASINDAN 7 GÜN 24 SAAT CANLI YAYIN

Karacabey Belediyesi, bu yıl Yaren Leylek’in yuvasının yakınlarına kamera sistemi kurarak, internet sitesi üzerinden 7 gün 24 saat canlı yayınla yuvadan görüntüleri sevenlerine sunuyor.

www.yarenleylek.com üzerin 7 gün 24 saat canlı yayınla Yaren Leylek’in yuvası izleniyor.

Canlı yayın www.yarenleylek.com adresi üzerinden izleyicilere aktarılıyor.

Karacabey Belediyesi Başkanı insanlara hem doğadaki zorlukları göstermek ve farklı bir aktivite sunmak adına böyle bir çalışma yaptıklarını dile getirdi:

“Belediyemizin de katkıları ile leylek köyümüz Eskikarağaç, özellikle son yıllarda sosyal ve kültürel faaliyetler açısından turizmden hak ettiği payı almaya başlarken, bizler hem doğadaki zorlukları göstermek hem de insanlara evlerinde bir nebze de olsa farklı aktivite sunmak adına Yaren Leylek’in yuvasına yakın bir konuma kamera koyduk.

Sizlerden gelen yoğun talep doğrultusunda Yaren Leylek ve ailesine hiçbir şekilde müdahale etmeden gerçekleştirdiğimiz bu çalışma ile adeta La Fontaine Masalını andıran hikayemizin baş aktörünü, özel hazırladığımız www.yarenleylek.com sitesi üzerinden, 7 gün 24 saat canlı olarak takip edebileceksiniz.”

Kar yağışında sokaktaki hayvanların hayatını kurtarmak için yapabileceğiniz 5 şey

Britney Spears: Mutluluğu hayvanlarda buldum