in

Kulübesinde duran köpeğe ateş edip, sopa fırlattı

Başakşehir’de bir kişi kulübesinde bulunan köpeğe önce tabanca ile ateş etti, ardından değnekler fırlatarak eziyet etti.

Olay, 3 Mart günü gece saatlerinde Başakşehir Organize Sanayi Bölgesi’nde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, gece saatlerinde köpeğin kulübesinin bulunduğu bölgeye gelen şüpheli şahıs, kulübesinde bulunan köpeğe ilk önce elindeki tabanca ile ateş etti.

Köpek kulübesinin dışında dolanmaya başlayan köpeğe, şahıs daha sonra ise eline aldığı değnekleri fırlatarak adeta eziyet etmeye başladı.

Bir süre sonra kulübenin bulunduğu bölgeden ayrılan şahsı, kaçarak kayıplara karşıtı. Sabah saatlerinde köpeğin yaralı olduğunu fark eden insanı durumu polise bildirdi. Olay yerindeki güvenlik kamerasını inceleyen polis ekipleri, köpeğe eziyet eden şahsın A.B.Z. olduğunu tespit ederek yakalamak için çalışma başlattı.

UYUŞTURUCUDAN ARANIYOR

Polis ekiplerinin yaptığı çalışmalar neticesinde A.B.Z. isimli şüpheli Fatih Atikali Mahallesi’ndeki evinde yakalanarak gözaltına alındı. Evde arama yapan ekipler olayda kullanılan tabanca ve çok sayıda kurşun ele geçirdi. Ekipler A.B.Z.’nin uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanma suçundan arandığını belirledi.

Şahsın emniyetteki işlemlerinin sürdüğü öğrenildi.

Kedi yuvasını yıkanın ‘yuvası yıkılsın’ uyarısı

Sidney’de bulunan tuhaf canlı viral oldu