in

Kulağından yengeç çıktı; izleyenleri şaşkına çevirdi

Şnorkelle daldıktan sonra kulağına giren ufak yengecin ancak cımbızla çıkarılabildiği bir video yayımlayan kadın izleyenleri şaşkına çevirdi

Sosyal medyada @wesdaisy adını kullanan Wes, bu hafta Porto Riko’nun San Juan kentinde gerçekleşen hadisenin videosunu sosyal medya platformunda paylaştı.

The Shangri-Las’ın Remember (Walking In The Sand) şarkısından alınan Oh No TikTok sesinin kullanıldığı videoda, bir adamın cımbız yardımıyla Wes’in kulağından bir şey çıkarmaya çalıştığı görüntüler paylaşılmıştı.

Sosyal medyadan paylaşılan video metninde “San Juan’da şnorkelle dalış. S***k bir kral yengeç” yazarken, videoda da yengeci çıkarmaya yönelik birden fazla girişim görülüyor.

Yaklaşık bir dakikalık uğraştan sonra, yengeç nihayetinde kadının kulağından dışarı çıkıyor.

Video, kameranın canlı ve yerde hareket eden yengece yaklaşmasıyla sona eriyor. Wes’in “Bu da ne?!” diye bağırdığı duyuluyor.

Şu anda 2 milyon 400 binden fazla görüntülenmeye sahip videoyu izleyenler, hadiseyi görenler dehşeti dile getirdi. Sosyal medya platformu olan TikTok’ta video viral hale geldi. İnsanlar videoyu izleyerek tepki verdikleri anları paylaşımlar yaptılar.

Hayvanat bahçesi esaretinden kurtulan flamingo özgürlüğün tadını çıkarıyor

Organları yer değiştiren Kedi Kandil yaşama tutundu