in

Köpeği balkonda bırakıp gittiler

Bolu’da bir apartmanda yaşayanlar, evdeki köpeği balkonda bıraktı. Hayvanı balkonda bırakanların tatile gittiği iddia edilirken 10 gündür mahsur kalan köpek itfaiye operasyonu ile kurtarıldı.

Edinilen bilgiye göre, Tabaklar mahallesi Cumhuriyet caddesi üzerinde bulunan bir apartmanın 3’üncü katındaki balkondan yaklaşık 10 gündür köpek sesi geldiğini gören vatandaşlar durumu itfaiye ekiplerine bildirdi.

İhbar üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri köpeğin bulunduğu dairenin sahibine ulaşmaya çalıştı. Evde yaşayan kişilere ulaşılamaması üzerine köpeğin balkondan alınabilmesi için Cumhuriyet Savcısı’ndan izin alındı.


Merdivenli itfaiye aracıyla köpeğin evin balkonuna çıkan ekipler, 10 gündür aç ve susuz kalan köpeği mahsur kaldığı yerden kurtardılar. Ekiplerin aşağı indirdiği köpek büyük mutluluk yaşarken çevredeki vatandaşlar da alkışlarıyla itfaiyecilere teşekkür etti.

Ev sahiplerinin balkonda bırakarak tatile çıktığı iddia edilen köpek tedavilerinin yapılması için Bolu Belediyesi Hayvan Hastanesine götürüldü.

BOLU’DA, YAKLAŞIK 10 GÜNDÜR AÇ VE SUSUZ BALKONDA MAHSUR BIRAKILAN KÖPEK İTFAİYE EKİPLERİ TARAFINDAN KURTARILARAK BOLU BELEDİYESİ HAYVAN HASTANESİNE GÖTÜRÜLDÜ.

Samsun’da atık malzemeler kedi evine dönüştürüldü

İtfaiyeci, kurtardığı iki yavru kediyi evlat edindi