in

Dünya Kediler Günü’nde kediler Kaymakam’ı ziyaret etti, masasına oturdu

Pendik’te yaşam hakkına saygı duyan gençler, kucaklarında kedilerle Pendik Kaymakamlığını ziyaret etti. Kediler Kaymakam’ın masasına oturdu.

Dünya Kediler Günü’nde kediler Kaymakam’ı ziyaret etti, masasına oturdu.

17 Şubat Dünya Kediler Günü kapsamında yaşam hakkına saygı duyan gençler, Pendik Kaymakamı Hülya Kaya’yı kucaklarında kedilerle birlikte ziyaret etti. Kaymakam Kaya’nın masasına çıkan ve odada oyunlar oynayan kediler renkli görüntüler oluşturdu. Sevimlilikleriyle ortama neşe kattılar.

Pendik’te, 17 Şubat Dünya Kediler Günü’nü kutlamak isteyen yaşam hakkına saygı duyan gençler, Pendik Kaymakamı Hülya Kaya’ya sürpriz yaptı. Yaşam hakkına saygı duyan kadınlar kucaklarında kedilerle birlikte Kaymakam Kaya’yı makamında ziyaret etti. 

Dünya Kediler Günü’nde kediler Kaymakam’ı ziyaret etti

KEDİLER KAYMAKAMIN MAKAMINA YERLEŞTİ

Kendisini ziyarete gelen kedilerin sevimliliğine dayanamayan Pendik Kaymakamı Hülya Kaya da kedileri sevdi. Kediler hem Kaymakam Kaya’nın hem de kaymakamlıktaki diğer kişilerin adeta ilgi odağı oldu.


Yaşam hakkına saygı duyan Gamze Cangül, “Kaymakam hanımı sosyal medyada takip ediyorduk, kedileri ne kadar sevdiğini biliyorduk. Kendisine sürpriz yapmak istedik. Kedilerimizle beraber Kaymakam hanımı ziyarete geldik. Kedilerimiz şu anda mutlu bir ortamda eğleniyorlar. Kaymakam hanıma teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

Pendik Kaymakamı Hülya Kaya, “Bugün kediler günü, dolayısıyla kedi severlerimizi ağırlıyoruz. Ben de kedi seven bir insan olarak evimizde uzun zamandır kedi besliyoruz. Bu özel günde kedilerimizi ve kedi severlerimizi kaymakamlığımızda ağırlamak istedik. Bizim için de hoş bir sürpriz oldu” dedi.

DÜNYA KEDİLER GÜNÜ’NDE KEDİLER ÜCRETSİZ MUAYNE EDİLDİ

Kağıthane’de 17 Şubat Dünya Kediler Günü’nde barınaktan sahiplenilen kediler ücretsiz muayene ve tedavi edildi.

Kağıthane’de 17 Şubat Dünya Kediler Günü’nde barınaktan sahiplenilen kediler ücretsiz muayene ve tedavi edildi. Kağıthane Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikte yaşam hakkına saygı duyan vatandaşlar ise hayvan evlat edindikten sonra hayatlarındaki değişimleri anlattı.


Kağıthane Belediyesi tarafından 17 Şubat Dünya Kediler Günü’ne özel bir etkinlik düzenlendi. Etkinliğe barınaktan kedi evlat edinen vatandaşlar katıldı. Etkinlik kapsamında barınaktan evlat edindikleri kediler ücretsiz muayene ve tedavi edildi.

Kediler Günü’ne özel düzenlenen programda hayvan evlat edinen yaşam hakkına saygı duyan vatandaşlara yaş ve kuru mama ile mama kapları hediye edilirken, belediye ekipleri şehirdeki 250 farklı noktaya mama ve kedi evleri bıraktı. “Hayvanları Satın Almayın Sahiplenin” mesajının verildiği programda yaşam hakkına saygı duyan insanlar, hayvan sahiplendikten sonra hayatlarındaki değişimleri anlattı.

DÜNYA KEDİLER GÜNÜ’NDE KEDİLER YENİ EVLERİNİN TADINI ÇIKARDI

Maltepe’nin kedileri 17 Şubat Dünya Kediler Günü’nü belediyenin onlar için yaptığı yeni evlerinde karşıladılar.

Sokaktaki her bir can dostunun yanında olmayı slogan edinen Maltepe Belediyesi kısa süre önce Maltepe’nin birçok noktasına kedi ve köpek kulübeleri yerleştirdi. Kış şartları başta olmak üzere her türlü iklime uygun olarak yapılıp yerleştirilen kulübelerin sahipleri ise evlerine taşınmakta gecikmedi.


17 Şubat Dünya Kediler Günü nedeniyle bu yeni yapılan yuvalardaki patili dostları ziyaret eden belediye çalışanları gördükleri karşısında çok mutlu oldular. Yuvaları sevdikleri ve yaşam alanı olarak benimsedikleri gözlenen kediler yeni yuvalarının üzerinde oyunlar oynayarak mutluluklarını gözler önüne serdi.

Silahla vurulan kızıl şahin özgürlüğüne kavuştu

İnsanının öldüğü evde 1 hafta bakımsızlığa rağmen yaşayan kedinin adı ‘Mucize’ oldu