in

Bodrum’da köpek ‘Paşa’yı silahla vurarak öldürdüler!

Bodrum’un Turgutreis mahallesinin sevilen köpeği ‘Paşa’ silahla vurularak öldürüldü. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras yaşanan korkunç olaya sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla tepki gösteri.

Hayvan cinayetleri Türkiye’nin her yerinde yaşanmaya devam ediyor! Bodrum’da vicdan yoksunu bir kişi tarafından köpek ‘Paşa’ silahla vurularak öldürüldü.

Muğla’nınn Bodrum ilçesi Turgutreis Mahallesinde yaşayan, mahallenin sevilen köpeği ‘Paşa’, cani bir şahıs tarafından silahla vurularak katledildi.

Yaşanan vahşete Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras isyan etti.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras

BODRUM SİZİN GİBİ CANİLERİN DEĞİL HAYVAN DOSTU İNSANLARIN KENTİDİR!

Ahmet Aras Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, ‘Bodrum, sizin gibi canilerin değil, doğa dostu hayvan dostu insanların kentidir.’ ifadelerine yer vererek vicdan yoksunu insanların Bodrum’da yeri yok dedi:

Güzel Bodrum’un güzel kalpli insanları, hepinize günaydın.. Cevat Şakir’den günümüze, sizler gibi güzel kalpli insanların sayesinde tanınan, sevilen, tercih edilen ve sonunda bir dünya markası olan Bodrum’da ne yazık ki, silahla köpek öldüren cani ruhlu insanlar da var. Turgutreis Mahallemizin sevgilisi olan “Paşa”yı silahla vurarak öldürebilecek kadar kalpsiz, vicdansız olan caniye ve bu caniye özenenlere buradan, sizlerin huzurunda seslenmek istiyorum.. Bodrum, sizin gibi canilerin değil, doğa dostu, hayvan dostu, sanat dostu insanların kentidir. Bu güzel insanların gözünde, bir sokak hayvanını öldürmekle bir insanı öldürmek arasında hiçbir fark yoktur ve dolayısıyla; sizin gibi sözde insanlar, bu kentteki hayvanların canlarına kıyamazlar. Bodrum’da yaşayacaksanız, bu kentin insanlarına, doğasına ve hayvanlarına zarar vermeyeceksiniz. Aksi takdirde her defasında, kanunlarımızın çerçevesinde tüm Bodrum’u karşınızda göreceksiniz çünkü, cennetin kapıları şeytanlara kapalı.

Bodrum’da köpek ‘Paşa’yı silahla vurarak öldürdüler!

HAÇİKO DERNEĞİ: BODRUM’DA YAŞANAN VAHŞETİ KINIYORUZ!

Hayvanları Çaresizlikten ve İlgisizlikten Koruma Derneği, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla Bodrum’da yaşanan vahşeti kınadıklarını ve hukuki surecin takipçisi olacaklarını açıkladı.

Afrika penguenlerinin soyu gelecek birkaç on yıl içinde tükenebilir!

Endonezya’da doğan Sumatra gergedanı, türlerin hayatta kalması için ‘önemli bir fırsat’