in

Yaban hayatının ağır kış koşullarında yiyecek telaşı

Denizli’de soğuk havalarda yiyecek bulmakta zorlanan yaban hayvanları için doğaya yemek bırakıldı ve yaban hayvanlarının yemeklere ulaşma telaşı fotokapanlara yansıdı.

Denizli’de ağır kış şartlarından etkilenmemeleri için Doğa Koruma ve Milli Parklar 5. Bölge Müdürlüğü tarafından doğaya bırakılan yemeklere ulaşmaya çalışan akbaba, kızıl geyik ve kuzgunun telaşı, fotokapanlara yansıdı.

Doğa Koruma ve Milli Parklar Afyonkarahisar 5. Bölge Müdürlüğü (DKMP) kentlerde yaban hayatını görüntülemek için kurulan fotokapanların görüntülerini yayınlanırken, görüntülerde akbaba, kızıl geyik ve kuzgunun yemek telaşı yer alıyor.

DKMP Afyonkarahisar 5. Bölge Müdürlüğü, bölgeye bağlı Denizli’de yemleme çalışması sonrası yaban hayvanlarının yemek yerken ki sırada fotokapanlara yansıyan görüntülerini yayınladı. Görüntülere kızıl akbaba, kara akbaba, kızıl geyik, dağ keçisi ve kuzgun görüntüleri yansıdı. Yiyecek telaşı içerisinde oldukları gözlenen hayvanların yemek yedikleri esnada hayli dikkatli oldukları dikkatlerden kaçmadı.

Küçük kızın dikkati doğum yapan anne kediyi kurtardı

Kocaeli’de atılan kimyasallar nedeniyle 24 saattir dereden duman çıkıyor