in

Manisa’daki kedi katliamında 1 gözaltı: Evden çıkanlar şok etti

Manisa’da 4 kedinin vahşice öldürülmesi ilgili emniyet 1 kişiyi gözaltına alındı. Şüphelinin evinden; yılan derisi, eşek kılı, deve tüyü, domuz yağı gibi malzemelerle büyü yapmak için kullanılan çeşitli kitaplar ele geçirildi.

ŞÜPHELİNİN EVİNDE YAPILAN ARAMADA; YILAN DERİSİ, EŞEK KILI, DEVE TÜYÜ, DOMUZ YAĞI GİBİ MALZEMELERLE BÜYÜ YAPMAK İÇİN KULLANILAN ÇEŞİTLİ KİTAPLAR ELE GEÇİRİLDİ.


Manisa’nın Turgutlu ilçesinde bir ay içerisinde 4 kedinin vahşice öldürülmesi olayıyla ilgili olarak emniyet ekipleri şüpheli 1 kişiyi gözaltına aldı. Şüphelinin evinde yapılan aramada; yılan derisi, eşek kılı, deve tüyü, domuz yağı gibi malzemelerle büyü yapmak için kullanılan çeşitli kitaplar ele geçirildi.

EMNİYETTEN AÇIKLAMA

Konuya ilişkin İlçe Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “İlçemizde farklı zamanlarda meydana gelen bacakları kesilmiş ve öldürülmüş halde bulunan 4 kedinin failini yakalamak için Asayiş Büro Amirliği tarafından yapılan araştırmalar sonucu, kedileri büyü yapmak için ayaklarını kesip öldürdüğü iddiası ile 1 şüpheli yakalanmış, şahsın yapılan ev aramasında büyü için kullanılan yılan derisi, eşek kılı, dev tüyü, domuz yağı ve büyü yapmak için kullanılan çeşitli kitaplar ele geçirilmiş, 1 şüpheli hakkında soruşturma savcılıkça devam etmektedir” denildi.

Manisa’nın Turgutlu ilçesine bağlı Selvilitepe Mahallesi Hakan Uykan Parkı civarında 29 Ekim ve 17-18 Kasım tarihlerinde 4 kedi bacakları ve kafası kesilmiş halde ölü bulunmuştu.

Hakan Uykan Parkı civarında 29 Ekim ve 17-18 Kasım tarihlerinde 4 kedi bacakları ve kafası kesilmiş halde ölü bulundu.

Köpeği aracın arkasına bağlayıp sürükledi

Tekirdağ’a yerleşen leyleğin hikâyesi ortaya çıktı