in

İğrenç hayvan çiftliği: Cinsel istismar satın alıyorlar, bir de kameraya çekmişler

Warped Douglas Spink isimli bir çiftlik sahibi insanlar ve hayvanlar arasındaki cinsel istismarı destekleyerek bunu ticarete çevirdi. İnsanların hayvanlara cinsel istismar yapmasını sağlayan bir işi çiftliğinde sunan adam polisin düzenlediği baskında yakalandı. Polisler baskında, vahşi bir şekilde öldüren hayvanların yanı sıra üç köpeğe cinsel istismar yapmak için ödeme yapan ismi açıklanmayan bir adamı tutukladı.

Bu hayvan çiftliğinin her karesi iğrenç! Cinsel ilişki satın alıyorlar, bir de kameraya çekiyorlar

ABD’de Whatcom Country’in Kanada sınırına yakın bir bölümde bulunan ve Spink’e ait olduğu tespit edilen çiftliğe yapılan şikayetler üzerine baskın düzenlendi.

Çiftlikte fareler, köpekler ve atların yanı sıra düzinelerce hayvanın yaşadığı ve hayvanların cinsel istismar için ticari amaçla kullanıldığı tespit edildi.

Polis memurları, cinsel istismar ve işkence görüntüleriyle beraber hayvanlara el koydu.

Mülkte yapılan aramanın ardından, korkunç eylemin bir videosunu bulduktan sonra Spink ve beraberindeki misafirleri gözaltına alındı.

KUYRUKLARI KESİLEREK BOĞULMUŞTU

1

1990’lı yıllarda bitişik halde bulunan mülkleri satın alarak kendisine özel olarak bir çiftlik kuran Warped Douglas Spink, 2010 yılında şifreleme uygulamasını devreye sokarak hayvanlarla cinsel istismar faaliyetlerine izin veren bir mülk oluşturdu.

Yüksek güvenlik önlemleriyle korunan çiftlikte cinsel istismar faaliyetlerinin yanı sıra uyuşturucu madde kaçaklığının yapıldığı da bildirildi.

2

Davayı takip eden ve çiftliğe baskın düzenleyen polisler arasında bulunan Whatcom İlçesi Şerifi Bİll Elfo, “Gördüklerim gerçekten tuhaftı. Kuyrukları kesilmiş fareler, vazeline benzeyen yapışkan bir sıvının içinde boğularak öldürülmüştü. Etrafta çok sayıda işkence aleti vardı” dedi.

Kaynak: Mynet

Ceylan Ertem: Gördüğüm tüm köpeklerle selamlaştık

Yağmurdan korunmak için PTT aracının altında giren köpekler ezildi