in

Gülşah Saraçoğlu: Gösteriş için kürk giyiyorum

Modacı olarak bilinen Gülşah Saraçoğlu, televizyon ekranlarından kürk giydiğini söyledi. Tepki çeken Saraçoğlu, eleştirileri de önemsemediğini ileri sürdü

Modacı olarak tanıtılan Gülşah Saraçoğlu, katıldığı bir televizyon programında 50’ye yakın kürkünün olduğunu itiraf etti.

Gösteriş ve reyting uğruna, canları hiçe sayması tepki çeken Saraçoğlu, konuyla ilgili kendisine yöneltilen eleştirileri de önemsemediğini ifade ederek “Hem gösterişli durduğu için ve ısınmak için giyiyorum. Bu konuyla ilgili beni çok linç ettiler. Hiç önemli değil. Sosyal medya hesabımı yorumlara kapatmam, hesapları engellemem, kimse umurumda bile olmaz.

Bunu sanki dünyada sadece ben ve Bülent Ersoy yapıyormuş gibi olmamalı. Gidin Çorlu’ya deri fabrikaları orada” sözleriyle kendini savundu.

Nesli tükenme tehlikesi altındakiler dâhil hayvanların derisi için katledilip ‘kürk’ olarak pazarlanıyor olması karşısında birçok marka kürk satışını yasaklarken Türkiye’de gündüz kuşağı televizyon programlarında konuşturulan Saraçoğlu,

“Tabii ki çok acı ama o konulara girmek istemiyorum. Herhalde 50’ye yakın kürküm vardır. Tepki de alıyorum. Paris’te, Milano’da, Amsterdam’da, New York’ta aklınıza gelebilecek her yerde giyiyorum ve bir şey olmadı” dedi.

Bingöl’de anne ve 8 yavru köpek donma tehlikesi geçirdi

Kocaeli’de poşetlenmiş halde ölü hayvanlar bulundu