in

Gelinler, arkadaşları yerine köpeklerini nedime yapıyor

Bir köpeğin duygusal insanı olan çiftler, düğün günlerinde evcil hayvanlarına başrol veriyorlar. Hatta bazıları patili dostlarını arkadaşlarının yerine sağdıcı veya nedime olarak seçiyor.

Gelin adayları, en özel günlerinin hayal ettikleri gibi geçmesini sağlamak için saatler harcar. Bir hayvanın duygusal insanı olan gelinler içinse bu, sevimli dostlarını düğün kutlamalarına dahil etmeyi de içeriyor elbette.

Yeni bir araştırmaya göre, bir köpeğin duygusal insanı olan nişanlı çiftlerin dörtte biri, düğün günlerinde sağdıç veya nedime rolünü oynamak için evcil hayvanlarını görevlendiriyor.

Bir anket, İngilizlerin bir erkeğin en iyi arkadaşını en özel gününde onlara başrol vererek tamamen yeni bir seviyeye taşıdıklarını ortaya koydu.

En önemli roller ve sorumluluklar arasında yüzde 58 ile yüzük taşıyıcısı olmak, yüzde 34 ile gelinle koridorda yürümek ve hatta yüzde 17 ile ilk dansa katılmak yer alıyor.

Evlenecek çiftler düğün törenleri için patili dostlarına o güne özel kostümler ve aksesuarlarda giydiriyor.

Kişiselleştirilmiş evcil hayvan ürünlerine adanmış bir web sitesi olan Yappy.com tarafından yürütülen araştırma, köpeklerin çoğuna giymesi için takım elbise verildiğini, dörtte birinin papyon taktığını ve hatta her 10 kişiden birinin silindir şapka taktığını keşfetti.

Son 12 ayda, İngilizlerin üçte biri, bir köpeğin törende baş nedime ya da sağdıç olduğu bir düğüne katıldı.

Brighton’da yaşayanların düğünlerinde köpeklerini nedime ya da sağdıç olarak olma olasılığı daha yüksek olduğu gözlemlendi. Brighton ardından Sheffield ve Manchester’dakiler de can dostlarına düğünlerinde başrol veriyor

Bu yılın en sevilen düğün trendini kucaklayan gelinlerden biri de sevgili köpeği Eva ile kendi düğününde koridordan yürüyen Sarah Eldon oldu.

Sarah şunları söyledi: “Büyük günümde Eva’nın yanımda olmayacağını asla hayal edemezdim – o ailemin en önemli üyelerinden biri ve düğün günümün bir parçası olacağı konusunda hiçbir şüphe yoktu.”

Kaynak: Mirror

Tekirdağ’da leylek yuvaları drone ile görüntülendi

Ahtapot ve insan beyninde ‘gen ortaklığı’ ortaya çıktı